Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatom meg, mi a...

Honnan tudhatom meg, mi a karmám? Lelkitársam az hány személy lehet?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
onnan tudod meg,mi a karmád,mikor bekövetkezik valami.Lehet nagyon rossz,és nagyon jó dolog is.A lelki társ,úgy tudom egy van.
2010. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lelki társ sztem több is lehet.a karma egy elég homályos dolog.keveset tudhatsz meg előre a karmádról a legtöbb dolog csak akkor fog körvonalódni benned mikor már átélted őket.akkor fogod megérteni,mi miért történt.
2010. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lelki társad egy lehet, rokonlelked több (ők ált. barátok, de akár közülük is összejöhetsz egyel)
2010. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Lelki társ sok van. Mert több rokonlélek van a világon, és ezeknek egy-egy lelki társuk. És mivel te is rokonlélek vagy, ezért ők a te lelki társaid is. Ez hasonlít egy családfához, mert ha a testvéred megházasodik, akkor u.úgy a család része lesz, hiszen nem csak a testvéred családja lesz. És a karma... Én nem bízom a véletlenre. Minél több jó dolgot teszek. És kezd bejönni. eleinte semmit nem ért. De mostmár minden sínen van: felvettek a legjobb középsuliba, úton vagyok az orvosi felé, rendbejött a családom - és még sorolhatnám. Mindez a jó karma miatt. Szóval nem egy-két pillanat alatt jön meg az eredménye, de hidd el, megéri, mert a következő életeidre is kihatással lehet, ha ebben az életben az is a sorsod, hogy szenvedj.
2010. máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A karmádat te magad alakítod.
2010. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok emberrel találok közös témát, és beszélgetek is. Akkor ők lelkitársak nekem?
2010. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen ! Ezt érezni kell ! Na meg egy hullámhossz mindenképp !!! Ha ez nincs, akkor nem "talált".
2010. jún. 9. 21:58
 8/8 anonim válasza:
36%
a karmádat csak úgy állapíthatod meg, ha merőlegesen ráfektetsz ez szabályos "csíí" deltoidot a várpalotai alumínium kohó legpozitívabb energiájú termére.
2010. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!