Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Na most akkor 7 év balszerencs...

Na most akkor 7 év balszerencse? :S

Figyelt kérdés
Ideges voltam, és odavágtam a padlóhoz a tükröt ( picike tükör ) és eltört :S. Ha számít, akkor vannak nagyobb és özepes - kisebb darabok is.
2010. máj. 8. 20:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Heló! Én ugyanebben az évben [szintén 12 évesen 2010-ben] összetörtem 1 tükröt véletlen. A dátum érdekes, mert pont December 31. Rokonékhoz készültem és azelőtt indulás előtt pár órával ragasztgattam a falamra újságból kivágott papír fecniket na meg 1 kis tükröt. A tükör úgy tört össze, hogy ráléptem, mert nem vettem észre azt amikor leesett. Holnap jár le. Ez az az egy amiben gyerek korom óta hiszek. Ami meg történt velem eme 7 év alatt: minden egyre rosszabb lett. Elszegényedtünk, az emberke aki velünk lakott kényszeres gyűjtögető lett és a házat majdnem elvitték a fejünk felől. De én elmentem dolgozni, szereztem így pénzt, az emberkét kilakoltattuk, ki is raktuk a szemetével együtt. [ https://www.youtube.com/watch?v=bIUcl41AXDU] Szóval a vége felé kezd minden jóra fordulni.
2017. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!