Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek a "dezsávű" mitől...

Szerintetek a "dezsávű" mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hallottam egykét dolgot,pl: minden este "megálmodjuk" amit kell tennünk következő nap, és amikor bekövetkezik valami, amit "elterveztünk" akkor arra emlékszünk:)

szeretném, ha a ti kérdéseitek, tapasztalataitokat leírnátok, bővüljön a elmém:D


2010. máj. 10. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%

déjá vu,

és ez a kérdés már volt:)

2010. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

Mint mindennek, ennek tudományos, biológiai oka van.

Néha az egyik szemből pár ezredmásodpercel előbb ér az agyba a látott kép, mint a másik szemből, ez összezavarja a memóriát, ezért hisszük azt, hogy már megtörtént.

2010. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Hiba a mátrixban. :)
2010. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%

Parajelenség, prekogníció. Az agy olyan tulajdonságának előjövetele, ami nem szabályozható és egészséges emberekben nem fejlődik ki.

Nagyon rövid idejű jövőlátásról van szó. AZ okát senki nem tudja, hogy miért jön elő. Ha tudnánk hogy kell előidézni, akkor sokan gyakorolnák már ezt a képességet.


Hasonló eset amikor csörög a telefon, és előre tudod hogy ki hív (nem a csengőhang miatt).

2010. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Én is hallottam azt, hogy az infó előbb érkezik az egyik szemünkön át, mint a másikon és ez a késés okozza.. De van, amikor egy hang, vagy illat váltja ki belőlem. Az miért van?
2010. máj. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
38%
Hát ja. Mindig van valaki aki megmagyaráz valamit. Mindig van egy okos...
2010. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
a második válaszadó irja helyesen :)pontosan úgy van :)
2010. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

nekem volt olyan deja vu-m, hogy egész jelenetre "emlékeztem" a hangokkal együtt, akkor az egyik fülemmel is később halottam , meg a szememmel is később láttam és az agyam hozta össze a normális élményt 2 x? :D

Bár azt se értem, hogy ezt hogy vizsgálták meg pl.: valakit folyton vizsgáltak, míg dézsavűje nem lett és akkor vissza nézték, hogy pont befagyott a bal szem egy kicsit?

2010. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
másodiknál a pont, a többi magyarázat azért alakult ki mert az ember nem szereti az üresen hagyott kérdéseket így, még mielőtt ismerték volna a tudományos okát, kitaláltak másféle magyarázatokat mint pl. a negyediké.
2010. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
40%
Hú nekem képzeld egyszer olyan volt, hogy a tanárom amit diktált szöveget órán, előre tudtam, hogy mi lesz az:D nem tudom, hogy honnan, ugyanis előtte azt az anyagot nem vettük és a tanárommal egyszerre mondtuk ki a szöveget (persze én magamban:D) na az nagyon fura volt.. még most is beleborzongok pedig 3 éve volt:D
2010. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!