Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a karma megbüntet minket...

Ha a karma megbüntet minket valami olyanért, amit meg sem tettük, akkor ha megtesszük, már nem kapunk újabb büntetést?

Figyelt kérdés
Például ha elterveztük, hogy valakit megölünk és ezért megbüntetett minket a karma, akkor őt már megölhetjük nyugodtan? Olvastam, hogy a törvény úgy működik, hogy ha letartóztatnak minket gyilkosságért és lecsuknak 15 évre, ezután kiderül, hogy akit megöltünk az mégis él, akkor megölhetjük megint bármi következmény nélkül, mert senki sem ülhet duplán ugyan annak az embernek a meggyilkolásáért. Remélem értitek.

2018. júl. 11. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Milyen hülyeségeken tudtok agyalni, elképesztő.
2018. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverd össze az emberi törvényeket a karmával.

A karma az egyik legszigorúbb törvény abban az értelemben, hogy minden számlát kifizettet. De soha nem előre, és hidd el, ahol ezt a számlát vezetik, ott nem tévednek! :)

2018. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha én lettem volna a fizika tanárod, még most is ott ülnél.
2018. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
A Karma nem büntet
2018. júl. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A karma az egyik legszigorúbb törvény abban az értelemben, hogy minden számlát kifizettet."


Ha valamit már megértettél, akkor nincs értelme elszenvedned megint a másik oldalt.

2018. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!