Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Freddie Mercury, jim Morrison,...

Prométeum kérdése:

Freddie Mercury, jim Morrison, Jimmy Hendrix, David Bowie már reinkarnálódtak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 13. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha hiszel a reinkarnációban, akkor reinkarnálódtak, ha nem hiszel, akkor meg csak meghaltak. Én utóbbi véleményen vagyok, de a lényeg az ő esetükben nem is ez. A zenéjük tovább él :)
2018. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha igen,se tudjuk...De különlegesek volrak annyi szent
2018. aug. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igen,se tudjuk...De különlegesek voltak, annyi szent
2018. aug. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 thoomas26 ***** válasza:
88%

Ők is ugyanolyan lelkek voltak, mint bármelyikőnk, attól függetlenül, hogy ők olyan életet éltek le ezúttal, mely bizonyos szempontból kiemelkedőbbek voltak másoknál. Ők is ugyanúgy a szellemvilágból jöttek, egy előző életüket követő pihenés után, s testi haláluk után ugyanoda tértek vissza, hogy később újra leszülethessenek. Ilyen szempontból tehát semmiben sem különböznek bármelyikőnktől. Ezen információk valamennyi esetben túl személyesek, tehát nem igazán tudhatjuk meg, hogy közülük melyik lelke tért már vissza. S persze azt sem, hogy hova, kinek a testébe, stb. A lélek hoz magával tudatalatti emlékeket, tehát jele lehet az, ha az adott kisgyermek kora gyermekkora óta vonzódik a zenéhez, de ez egyrészt nem is feltétlen van így, másrészt lehetetlen lenne megállapítani a pontos "kilétüket".


Azt tudni kell, hogy a lelket (aki az adott személyiség mögött, akár mögötted, akár mögöttem van), nem szabad a testtel összevonni. Te is, aki most vagy, lehettél már valamelyik életedben "nagy sztár" is, s a nagy sztárok is lehetnek később egyszerű, hétköznapi emberek. Minden a lélek kívánt fejlődési irányvonalától függ.

2018. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a "hétköznapi ember" szót nem szerettem,mert ez olyan mint ha az emberiség fele, szűrke maszat lenne.Inkább mondjuk puritán embernek.Puritán élet útnak.
2018. aug. 14. 15:14
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette hogy nem híres ember.És a kérdésedre nincs egyértelmű válasz.Reinkarnáció van de nincs egy szabvány idő az emberek halála és leszületése között, így nem lehet bizonyosat mondani.
2018. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tudom, hogy van- reinkarnació, de ha igen, megis, ki tudna valaszt adni egy ilyen kérdésre?
2018. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem, ők meghaltak, és hozzáférhetetlenül pihennek az isteni memóriában a feltámadásig.

A lélek és a test együtt él, vagy nem.

Nem tud a lelkünk / szellemünk önállóan tovább élni,megjelenni, és új testben megszületni sem.

Egy ember - egy élet- egy lehetőség.


Egyetlen halhatatlan élő létezik az Univerzumban, a Jóisten. Azt írják róla, "kié egyedül a halhatatlanság". (Biblia)

Az ember nem halhatatlan lény.

2018. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Vannak gyerekek akiknek gitárt vagy más hangszert nyomok a kezébe és csak úgy bármi nélkül rövid idő alatt elkezd játszani rajta amiért más hosszú évekig küzd és még úgysem igazán.

Én ezt akár milyen hihetetlen számomra is a reinkarnációnak tudom be, mert nincs más magyarázat.

2018. nov. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jdfGabrella ***** válasza:
Szerintem már igen.
2018. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!