Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki visszamegy előző...

Ha valaki visszamegy előző életébe és onnan valakit felismer, hogy az ki a mostaniban, akkor azt hogy csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval úgy értem, hogy mikor valaki visszamegy előző életébe, és felismeri, hogy az ottani X a mostani életében Y, akkor ezt honnan tudja beazonosítani?
2010. jún. 20. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Onnan, hogy erzi. Nem tudom megmagyarazni. Ha talalkozol majd egy ilyen emberrel, akkor biztos erezni fogod, ha kell.. ha meg nem kell, akkor nem. Bonyolult dolgok ezek. de allitolag vannak, akikkel vegigkiserjuk egymast szamos eleten keresztul. En hiszek benne, de majd biztos jonnek hitetlenkedok akik lepontoznak, dehat ez van. :D
2010. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nembaj, azokat majd figyelmen kívül hagyjuk :)
2010. jún. 20. 22:53
 3/11 A kérdező kommentje:

"Ha talalkozol majd egy ilyen emberrel, akkor biztos erezni fogod, ha kell.." De ezt úgy érted, hogy mikor rendesen itt, ebben az életemben összetalálkozok valakivel, akkor érzem, hogy vele már találkoztam az előzőben?

Én úgy értettem a kérdést, hogy amikor épp az előző életedbe vagy visszahipnotizálva, akkor honnan tudod, hogy aki ott X, az a mostaniban Y? Azt is "csak" érzed? Te már voltál ilyen hipnózisban?

2010. jún. 20. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is csak egyszerűen érzed :D

vagy beszélgetsz vele, és olyan, mintha mindig is ismerted volna, nagyon elvagy vele :)

vagy valami megfog benne.. belenézel a szemébe, és "húú én ezt a tekintetet láttam már"... :D

2010. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok. Igen, en voltam regresszios hipnozison :) Jo volt :) elveztem nagyon. Nem ismertem ugy konkretan fel senkit, csak van par ember akik irant valami olyan mely szeretetet erzek az elso perctol fogva, ahogy talalkoztunk, amit nem tudok mivel magyarazni. olyan mintha mar nagyon nagyon nagyon regota ismernenk egymast. Talan az ilyen emberek lehetnek azok, akikkel kiserjuk egymast az eletek soran.

Olyant is hallottam, hogy ha pl valalkivel rossz a viszonyod, akkor azzal addig fogjatok egymast "boldogitani", amig a viszony nem rendezodik..

2010. jún. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg bizonyos jellemvonásokat megtartunk,és arról..
2010. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2010. jún. 21. 11:33
 8/11 anonim válasza:
73%
Mi oszt.kiránduláson voltunk hétfőn és volt ott egy srác és amikor ránéztem v. beszéltem vele olyan volt mintha 1000 éve ismerném.. :O
2010. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak érzed. Volt egy lány, akit amikor megismertem gyűlöltem, undorodtam tőle és a közelsége nagyon fenyegetően hatott rám. Nehéz ezt elmondani milyen érzés is! Ezzel egy időben állandóan rémálmaim voltak. Egy olyan ember, aki ért az ezoterikához azt mondta, hogy ismertük egymást egyszer már és most rendbe kell hozni a kapcsolatunkat. Ezek után átértékeltem a dolgokat és nyitottam óvatosan felé, aztán lassacskán normális indulatmentes kapcsolatot tudtam vele kialakítani, akkor mondta, hogy ő nem hisz a reinkarnációba, de már a kezdetek óta érezte azt a megmagyarázhatatlan ellentét.


bocsi a hosszas választ!de nekem ez a személyes példám!:)

2010. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 4. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!