Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyennek számit a viselkedése...

Milyennek számit a viselkedésem a karma szerint?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy helyesen teszem-e fel a kérdést, de úgy tudom, hogy a karmában létezik az, hogy " Amit adsz a világnak, azt kapod vissza " vagy " Úgy bánj másokkal, ahogyan akarod, hogy veled is bánjanak " . Nos én mindenkivel jól bánok, kivéve 2 személyt : az Ex-em és az Ex-em uncsija. Az Ex-emmel rengetegett marakodtunk a szakitásunk óta, de már 1 éve nem beszéltem vele.


Az Ex-em unokatestvére pedig fenyegetőzött és sértegető módon viselkedett pár hónapja és azóta én gyűlölöm őt és ő is engem. Ha összefutok egyszer vele megdöngetem, ezt megfogadtam magamnak. Szóval én mit várhatok ? A karma szerint mennyire számit ez a 2 személy az életemben ? Tudom, hogy kikéne békülnöm ezzel a szánalommal, de egyrészt ő úgysem akarna, másrészt pedig én se. A családomra tett sértegetéseken nem tudok túllépni.


Mi a véleményetek ? Mekkora kárt fog okozni nekem, ha az Ex-emmel nem békülök ki ( bár kölcsönös marakodás volt ), az unokatestvérével pedig talán örökre hadi lábon fogok állni ?


2010. jún. 21. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A karma a tanításról szól, hogy érezd a tetteid következményét. Elég nehéz minden általad ismert emberrel jóban lenni. Ha indulatokat őrizgetsz, akkor újra és újra találkozni fogsz olyan helyzettel, amikor ezt meg kell oldanod. Ha ennyire nem tudtok kibékülni, miért foglalkozol vele egyáltalán? "Kárt" nem fog okozni neked, csak hasonló jellegű szituációkba kerülhetsz, amíg meg nem tanulod amit kellene.
2010. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!