Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges hogy valaki a...

JdfGabrella kérdése:

Lehetséges hogy valaki a múltba reinkarnálódik?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges?
2018. nov. 17. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

A múlt nem létezik. Ne úgy gondold el a világot, hogy az idő egy vonalzó, amin haladni lehet. Hanem kizárólag a most létezik mindenhol. Nem elmúlt az idő, hanem megváltoztak a dolgok és események. Nincs hová visszamenni. Amit múltnak gondolsz az most van, csak megváltozott. Amit hiányolsz már nincs. Nincs a jelenben és máshol sem.

Ha azt feltételeznénk, hogy minden részecske összefügg egymással, akkor pedig együtt tudnád csak visszapörgetni az időt, de akkor az lenne jelen és az ottani jelenben te nem vagy ott. Gondolhatnád elsőre! De mint mondtam nincs vonalzó és kizárt, hogy pont azt az állapotot kapd vissza.

2018. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként érdekes kérdés. Viszont semmi bizonyíték nincs, hogy bárki bárhová inkarnálódik. Ha elveszíted a személyiséged, akkor pedig értelme sincs az egésznek.

Mi irányítja a reinkarnációt? Miért történik? Mi a lélek? Hogyan jött létre? stb...

A világ hogy jött létre? Miért akarna bármi bármit is tapasztalni? Mit jelent fejlődni? Hogyan kell és mi értelme va?

2018. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Reinkarnáció szempontjából nincs lineáris idő (egyébként érdekes kérdés ez az idő, mert Einstein is foglalkozott vele a relativitáselméletben).
2018. nov. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az összes múltban, jelenben és jövőben létező élőlény egy és ugyanaz entitás inkarnációi. Egyek vagyunk mind.
2018. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fish1 ***** válasza:
79%

Szerintem igen, mivel az idő relatív, csak egy viszonyítási pont.

Nem csak regressziós hipnózis van, hanem progressziós is, vagyis nem "előző" életbe mész vissza, hanem egy "következőbe". Ez mentén már el tudsz indítani egy gondolatmenetet.

2018. nov. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem igen, mivel az idő relatív, csak egy viszonyítási pont."


Nem értem, hogy mire gondolsz itt.

2018. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Jól kezdte Lucifer, de a többiek tojnak rá. Először azt kelene tisztázni, hogy valóságos-e az idő.
2018. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lucifer tele vagy meglepetésekkel.
2018. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne nyalókám vagy csokim, akkor tuti megosztanám veled :P (persze hátsó szándékok nélkül)

Vagy milyen meglepetésre gondolsz? :)

2018. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem létezik a múlt valahogyan(de oda vissza reinkarnálódni,nem tudom hogy jó-e)
2018. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!