Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha állandóan bdsm el kapcsolat...

Ha állandóan bdsm el kapcsolatban fantáziálok, és így végzek önkielégítést naponts többször is, akkor ez a szokás megy át következő életemre, vagy a vágy hogy ilyesmit kívánok a párkapcsolatomban is?

Figyelt kérdés
Naponta igen sokszor elképzelem hogy megalázónak, kutyaként bánnak velem stb. Most akkor kövi életemben is erről fogok fantáziátlan, és sosem lesz csajom. Vagy elkezdek majd csajozni, és csak a hajlam megy tovább?
2019. jan. 9. 17:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és hogy lehene ezt az egészet úgy megszűntetni, hogy soha ne kelljen normális kapcsolatban élnem? Tehát nem megjavulni akarok, hanem egyedül boldog lenni, társas kötődések nélkül.
2019. jan. 9. 17:42
 2/10 anonim ***** válasza:
És a mostani életeddel mi a helyzet?
2019. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam a mostanit leélem úgy hogy ezeket a hajlamaimat csak belső (gondolati) úton élem ki.

Igyekszem elkerülni hogy legyen még valódi párkapcsolatok, mert a személyiségem miatt nem vagyok rá képes. Ugyanis azok a lányok akiket el tudnék képzelni magam mellett, nem ilyen társat szeretnének mint én.

Szóval ez a 22 es csapdája. Soha nem válhat valóra az álmom, ezêrt is àlmodozom róla..


Csak megfordult a fejemben hogy ezek az elképzelt dolgok is továbbmennek, és akkor végtelen szenvedés vár ràm..


Lehet a képzelődést is abba kéne hagyni. De egyenlőre nem bírom...

2019. jan. 9. 19:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kutya leszel,s akkor majd egy normális életről fogz fantáziálni.
2019. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 de a kutyák szerintem nem tudnak olyan jól gondolkodni
2019. jan. 9. 21:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt akarom megakadàlyozni ha tudom hogy ez a betegség tovább menjen és bárkinek is olyan bajt okozzon mint amit én átéltem. De úgysem tudok mit csinálni szóval mindegy. Nem mi irányítjuk ezt az egészet...
2019. jan. 9. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod átvinni új élet új lehetőségek új remények új betegségek stb. Ne aggódj ezen, légy önmagad megfogod találni hamarosan akit keresel ez biztos!
2019. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A következő életedben csak még nagyobb gubancban leszel a párkapcsolatokkal, ha már most sem boldogulsz.
2019. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Miért vinnéd ezt át a következő életedbe? Én inkább azt tudom elképzelni, hogy az előző életedben történt valami, ami miatt most áldozat akarsz lenni és nem lehet csajod. Szerintem ki kellene élned ezeket a vágyakat a gyakorlatban is.
2019. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 értem. igyekezni fogok.. :)
2019. jan. 10. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!