Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Ma reggelre azt álmodtam, hogy naplót vezetek, és a naplóban le írom hogy öngyilkos leszek. Mert a feleségem csak a fiammal foglakozik, és velem nem foglalkozik. És szexelni sem akkar már velem a feleségem. És mind ezt le írtam egy naplóba. Majd be szeresztem illegálisan egy méreg injekciót amelyet be adtam magamak. És álmomban meg haltam! És a feleégem még csak nem is sírt a halálomon. Mit jelenthet ez az álom? És miért álmodtam ezt?

ápr. 18. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatodban halott vagy. A gyerek átvette a szereped. Én lehet öngyili lennék, ha ennyire nem tudnék a családban lenni.
ápr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es miről beszélsz? Milyen párkapcsolatról beszélsz? Mert ez az egész csak egy álom volt! Az álom nem egyenlő a valósággal! Ébresztő! Ugyanis a valóságban sohasem voltam nős, és fiam sincs a valóságban! Ez csak álom volt! És mint álmot szeretném tudni mit jelent vagy jelnthet?
ápr. 18. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csaladod leszbez var rad. Sose legyen csaladod
ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az álomban a halál mindig egy új dolog vagy új élet kezdete. Az álmodban minden szereplő te magad vagy. Úgy érzed nem tekint egyenrangú társnak a párod vagy ettől félsz. Valószínűleg a szex a szeretetnyelved ,azaz abból érzed,hogy szeret a párod,ha sokat szeretkeztek,akkor a csalódástól félsz,attól,hogy nem szeret viszont. Nem tudod elhinni,hogy szerethető vagy.
ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!