Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak,6 hónapos és 5x...

Mit csináljak,6 hónapos és 5x ébred éjszaka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mit tudnák csinálni, hogy a fiam ne ébredjen ennyiszer? Nem éhes nem eszik minden alkalommal, nem jön a foga, nem beteg... Ez megy már legalább 2-3 hónapja! Hogy tudnám elérni, hogy kevesebbszer ébredjen?
2019. dec. 21. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha felébred, ne gyújts villanyt és ne vedd ki az ágyából. Legfeljebb csendben nyugtasd meg, és hagyd egyedül. Majd elalszik újra magától is.
2019. dec. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én annyira horkoltam , hogy miattam ébredt fel... Külön szobába mentem és így jobb lett.
2019. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs melege, nem fázik? Az enyém akkor hagyta abba, amikor bokáig takartam, meztelen talpa kint volt... azóta sokkal jobban alszik :D
2019. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van a mi szobánkba is kiságya meg a nappaliba is és mindegy hol alszik akkor is többször felébred az este. Meleg van bent meg kap pizsomat plusz takarót, majd megpeóbálom kevesebben öltöztetni hátha melege van. Nem szoktam soha felkapcsolni este a lámpát ha megyek hozzá.
2019. dec. 21. 14:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak és rájöttem, hogy melege volt. 21 fokban alszik egy talpas rugi van rajta és egy vékony takaró. Így most 1-2 alkalommal ébred este 9-től reggel 9-ig.
2019. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden 6 hos fogzik kb, attol mert konkretan nem latod, o meg erezheti. Ezenkivul mozgasfejlodes stb. Es mert 6 honapos. Majd jobb lesz, decettol meg rosszabb is lehet.
2019. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!