Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam ringatás nélkül?

Hogyan altassam ringatás nélkül?

Figyelt kérdés

Kezd nehéz lenni súlyra, fáj már a hátam. Egy éves.

A letevős, hátsimogatós, halk zenés, duruzsolós kutyafülék semmit se érnek. Ordítana reggelig is, meg se marad fekve közben, feláll és sír. Mit tehetek? Vagy majd magától egyszercsak nem fogja igényelni?



2020. okt. 25. 19:43
 1/4 Derjaderja ***** válasza:
77%
Fitnesz labda? Hinta? Mennyi idős?
2020. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy évesem van, én is ringatom még, pedig mi is mindent kipróbáltunk már a suttogós hátpaskolóstól a visszafektetgetésig. Annyi reményem van, hogy néha most már a ringatás úgy tűnik kényelmetlen neki és jelzi, hogy tegyem be az ágyba. Úgyhogy én már ilyen mindenféle módszereket nem is próbálok, csak bízom abban, hogy idővel rájön mennyivel kényelmesebb az ágyában elaludni.
2020. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Nem ringattan sosem. Az àgyàban alszik.
2020. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3, nagyon hasznos tanács volt. Nade miért írtál?


Többieknek köszi!

2020. okt. 27. 01:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!