Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos babátok hányszor...

10 hónapos babátok hányszor és mennyit alszik napközbe?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz alvó, általában 30-40 perc után ébred, fáradt és ritkán lehet vissza altatni. Ha egyszer altatom napközben alszik 1,5 órát de akkor is utána alig bírunk vele estig, felpörög, dobálja magát a fáradságtól.

Ha van itt valaki akinek szintén 10 hós a babája arra lennék kíváncsi ott hogy alakul az alvás. Könyveket olvastam erről és nem kérek ajánlásokat. Köszönöm szépen előre is!


2021. jan. 3. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Éjjel 11-12 órát alszik, 3-4x ébred. Ha reggel 9ig alszik, akkor délben alszik három órát, ha korábban kel reggel pl ma fél 8kor,akkor kétszer alszik. Délelőtt vagy 45 percet vagy másfél órát, délután megint másfél órát.

Ma pl ez volt :

7:30-kor kelt. 10:30-kor elaludt, 11:15-kor ébredt. Délután 14:15-15:45-ig aludt. Most nem tudjuk, mikor fog aludni estére... 🤦‍♀️

Amúgy 24-én volt 10 hónapos, kB 9 hónapos kora óta képes arra, hogy 45 percnél többet aludjon napközben egyszerre, előtte sose tudott. De most sem mindig.

2021. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Este 8-tól alszik reggel 8-ig kb (+-1 óra). 10.30 körül alszik egyet, kb 40 perc, de van, hogy 20p, van hogy 1.5 óra. Délután 3 fele alszik még ugyan így 20p-1.5 óra közt valamennyit. 10 hós kislány.
2021. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, este ébred 1-2-szer.
2021. jan. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, most aludt el a lányom, remélem, hogy reggel 9ig tolja 😁 persze abban nem reménykedek, hogy nem fog kelni.
2021. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok!

És ti hogy altatjátok?

2021. jan. 4. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy leteszem és elalszik (ujját szopja). Van hogy kézben ringatom, időnként hordozóban.
2021. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!