Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Két hete nagyon rosszul alszik a 3,5 hónapos kislányom. Este 8 körül elalszik cicin, lerakom a helyére és 9-kor kipattan a szeme majd fél 1-kor alszik el ismét. Hiába rakom vissza a helyére vagy a babakocsiba vagy éppen járkálok vele hátha elalszik de semmi..

Eddig reggel 8-kor kelt de most fél 7-kor kukorékol. Napközben sem alszik mélyen. Napi 3x vagy 4x alszik 1,5 órát, ha nem forgolódik közben. Mivel van egy nagy fiam is akit viszek-hozok a suliba így még pihenni sem tudok napközben. A férjem az ünnepek alatt sokat segített este de ő is dolgozik már. Voltatok hasonló helyzetben? Mikor változik meg az alvása?



#alvás #3,5 hónapos baba
2021. jan. 5. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Lehet sok már az a nappali alvás.
2021. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Mappal van 4x más fél órád és itt hisztizel? 😂
2021. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

“Napi 3x vagy 4x alszik 1,5 órát, ha nem forgolódik ”


Màrmint összesen alszik 1,5 óràt 3-4 rèszletben vagy 3-4 szer alszik màsfèl óràt mert az ugy 5-6 óra nappal?

2021. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
[link] Ha megvan a napi alvasideje vagy megkozeliti akkor jo, mindegy hogy hogyan osztodik el a 24 oraban. Nalam 22:00tol alszik altalaban egy nagyot ugyhogy en attol szamolom mindig a 24 orat. (22:00 oraig) De ha sokkal kevesebb vagy tobb az is oke, ez atlag csak. En mindennap irom mettol meddig aludt es kiszamolom nap vegen, miota megszuletett hozza az atlagot. Ez a tanlazat arra is segitseg meddig bir kb fent maradni es ha asitozik es latom mennyi ido telt el akkor biztos vagyok benne hogy idoben kezdem altatni igy 90%ban kiszurom a nyugoskodest. 👍
2021. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek. Hiába alszik nappal többet, attól még nem pihenem ki magam. Igen 3x 4x 1,5 óra ami nem olyan mély alvás.

Tudom, hogy sok de 2 óra után már sír és nyűgös. Két óránál többet nem bír alvás nélkül.

2021. jan. 5. 10:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok


Kerdezo az en kislanyom se bir 2 oranal tobbet fent lenni vagyis max 2 orat. Ritkan delelott fent van egy 2 es felet. 4 ho 11 napos, ha a tablazatot nezem lassan atcsuszunk abba hogy max ket es felora. Csak azert irom mert ha megnezed a linket es megvan az alvasmennyisege akkor tok normalisan mukodik. En napkozben cicivel altatom vissza nemtom nalatok mukodik e? Lefekszem vele az agyba cici es kislisszolok mellole, este a kisagyaba rakom nappal viszont van h felebred erre es akkor nyugos szoval igy egyszerubb. Kb 10-15 perc szopi utan mar melyen alszik odairanyitom a kamerat es latom mikor ebred fel. Du setanal meg elalszik a kocsiban is. A 2 orakkal tudsz jatszani meg nalunk is volt borulas volt idoszak mikor par napig 11kor aludt el ugyhogy en nem elobbre hoztam a furest hanem hanem kesobbre hogy el legyenek osztva az alvasok 10ig. Illetve elorebb hoztam hulye fejemmel mert ezt tanacsoltak de megjobban megborult az egesz tok hisztis volt. Vagy tulfarad vagy meg tul eber. Legalabbis nalunk ez vab

2021. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!