Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig használtátok a légzésfi...

Meddig használtátok a légzésfigyelőt? Mikortól nem féltettétek a babát? Napközben is bekapcsoltátok?

Figyelt kérdés
11 hónapos a babám, napközben már nem szoktam bekapcsolni, de még mindig eszembe jut, hogy rànézzek, lélegzik-e... Éjjel mindig bekapcsolom, nem tudnék úgy aludni.
2021. jan. 22. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Másfél éves a kisfiam, születése óta használjuk, amikor az ágyában alszik, napközben is. Nem volt soha semmi gond, és amúgy nem is indokolja semmi a használatát,de én így vagyok nyugodt🤷‍♀️

2 évesen fog kapni nagyobb ágyat, abba már nyilván nem fogjuk berakni, mert úgyis kimászik majd belőle és akkor csak tévesen riasztana.

2021. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk 4 hónapos a lányunk. Pelekára csiptethető van, mi nagyon szeretjük. Még nagyon sokáig fogjuk használni, mert én így vagyok nyugodt. Nappalra is és éjszakára is. Ha már leszedi, akkor matrac alá tehetőt veszünk. Párszor már adott le éjjel "kis jelzést", mikor csak vibrál (15mp kihagyás után), ez még az ugye nem sípolás (25mp után), de így meg se fordult a fejembe, hogy levegyem. Volt koviddal kórházban, ott is mondtam, hogy a légzésfigyelő marad rajta, ez van.
2021. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!