Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Snuza légzésfigyelő mennyire...

Snuza légzésfigyelő mennyire használható ágyban?

Figyelt kérdés
Sziasztok mamik,kislányom most 1hós hamarabb szúletett 4 héttel nem számított koraszülötnek mivel a súlya megvolt. Angelcare légzésfigyelőnk van viszont a picurom nagyon nem szeret kiságyba aludni, esetleg valaki használ snuza hero légzésfigyelőt? Ágyba alvásra használható?
2021. ápr. 6. 04:07
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Semennyire


Megzavarsz minden figyelőt a sajàt mozgasoddal.

2021. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon jól álltok anyagilag,lehet venni "okoskarkötő" stílusú figyelőt,a baba lábára is lehet rakni. Elsősorban pulzust mér, de szerintem oxigénszintet is. A legújabb kutatások szerint a SIDS nem légzésleállással,hanem keringésleállással indul így előbb nem lesz pulzusa utána áll le a légzés. Ha nem lenne 100ezer,simán vennék. Az én fiam is velem alszik,így nekünk sincs figyelőnk mert nem lenne értelme. De a karkötős verziót szerintem simán lehetne így is.
2021. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Tökéletesen használható közös alváshoz. Mi is így használtuk.
2021. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Snuza Go van itthon. Tévesen ugyan riasztott már ( azért mert rosszul helyeztem fel), így is meg voltam vele elégedve.

Nekünk szív problémái voltak a gyereknek, azért vettük ezt. Ezt a fajtát kocsiban, babakocsiban is lehet használni, tehát ha mész vele bárhova, felteheted, nem riaszt a zötykölődés ellenére sem, macskoves úton se.


Sajnos volt nem téves riasztás is.

Külön jó amúgy, hogy másképp csipog ha rosszul van feltéve vagy elmozdul és megint másképp ha a baba nem vesz levegőt.

Ennél talán egyél jobb a hero, annak még külön applikacioja is van. Lehet hogy a következőnél mi is azt fogjuk venni, ezt pedig eladjuk..

2021. ápr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pico-nak van applikációja. Nekünk hero volt, de ha újra kéne vennem, biztosan a picot venném. A hero szilikon nyelve nagyobb korban sokszor elállt, ezért sípolt be. A pico-nak nincs ilyene, máshogy érzékel. Én biztos azt venném.
2021. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!