Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktathatnám le az...

Hogy szoktathatnám le az éjszakai tápszerről 11 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Vacsorára kap egy nagy adag húsos főzeléket, rá 1-1,5 órára kap 150-180ml tápszert. Előfordul hogy már 1kor kiabál, olyankor van hogy sikerül visszaaltatnom, de legkésőbb 4-5 körül muszáj megetetnem. Olyankor is lecsúszik a 150ml, de olyan is volt hogy kétszer is kellett a kislányomnak tápszert adni.

Már 11 hónapos a babám és egyszerűen nem tudom hogy lehetne leszoktatni róla, tesó ilyenkor már rég átaludta az éjszakát, féltem a fogait is :(


2021. ápr. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem már 16 hónaposak, es van hogy még mindig kérnek hajnalban. Sokat alszanak, 12 órát, en nem csodálom hogy megéheznek. Nekem kapnak inni is, szóval nem szomjúság miatt kérnek. A sorrend nálunk is vacsira rendes kaja majd fürdés és tápi.

Mennyit alszik? Nem szomjas ? Esetleg próbáld meg a tejitalt. 12 hónapos kortól ajánlott.

2021. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, majd elhagyja magától.
2021. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem akarlak elszomorítani, de a lányom már kétéves elmúlt és még mindig van olyan, hogy felkel éjjel enni. Persze már nem tápszert kap, hanem langyos tejet. Én is sok mindent megpróbáltam, de hiába. Nem egyformák a gyerekek, ő újszülött kora óta kel éjjel. A fiam 3 hónapos és már átalussza az éjszakákat.
2021. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy!!! Majd maguktól leállnak vele! Felejtsd el a sok szuperanyu tanácsát akinek már 2 hetesen töltött káposztát eszik a gyereke! Hagyd, hogy a saját ütemében fejlődjön, ne eröltess rá semmit, mert később negatívan fog kihatni a fejlődésére.
2021. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformàk a gyerekek, majd ha megèrik rà elhagyja. 1,5 èves a lànyom ès fel sem merült bennem, hogy le kène szoktatni ròla.
2021. ápr. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ!
2021. ápr. 10. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!