Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kirándulás alkalmával ki hogy...

Kirándulás alkalmával ki hogy és hol altatja a 1,5-2 éves gyerekét?

Figyelt kérdés

Kezdő anyukaként szívesen fogadnék tanácsot az ügyben ha elmennék 1 napra kirándulni a jelenleg 1,5éves kislányommal,hol vagy hogyan aludna.


Mivel 1 napos kirándulásra gondoltunk elsősorban.

Itthon 11órától alszik kb. 3-ig.

Kirándulásnál nem vagyok benne biztos hogy a babakocsiba elaludna,mivel sosem szokott ott aludni.

Az autóban is nagy ritka mikor elalszik még ha 1 órás az út akkor is fent van!


Itthon nappal az utazó ágyába szokott aludni a szobájában,

éjszaka a mi szobánkban kiságyban.


Eddig emiatt nem is nagyon mentünk kirándulni, csak a rokonokhoz.


Aki úgy gondolja ne menjünk sehova azt is megértem,de itt a kérdés másirányú.


Köszönöm a hasznos válaszaitokat előre is.



2021. máj. 5. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha fáradt, elalszik bárhol!

Még ott is, ahol nem szokott!

2021. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Másfél évesen kiránduláskor vagy nagyobb séta alkalmával ha nem volt nálunk a babakocsi akkor a hordozókendőben aludt el. De nekünk a fiunk a babakocsiban is jókat tudott aludni, lányunk kevésbé.
2021. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi pici koruk óta járunk kirándulni, csavarogni, így hozzászoktak. Ha hosszabb útra megyünk, akkor már odafelé elalszanak az autóban. Babakocsiban szinte mindig el tudtam/tudom altatni őket, de ha valami miatt mégsem, akkor hazafelé az autóban tuti elaludtak, mert addigra már elfáradtak annyira, hogy mindegy legyen nekik.

Én is azt gondolom, hogy ha igazán fáradt, akkor elalszik bárhol.

2021. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, hogy ha álmos bárhol elalszik.Az enyém múltkor felsőtesttel a kanapéra dőlve állva!!aludt 😂😂😂
2021. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is csak az ágyában alszik, nagy nehezen aludt csak el a babakocsiba kevesebbet mint az ágyában de ez van, most 2 éves ilyenkor van hogy elsem alszik akkor napközben, de szerencsére nem viseli meg nem lesz nyúgös.
2021. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig úgy csináltuk, hogy az alvásidejében mentünk autóval egyik településről a másikra. Az autóban aludt.
2021. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha álmos lesz, el fog aludni bárhol. Volt, hogy a háti hordozóban aludt el a lányom menet közben.
2021. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
7 es nem minden gyerek alszik el bárhol, most is direkt úgy indultunk haza a balcsiról, hogy aludjon 7 kor kelt játszón voltunk, szaladgált a kertben 12:30 ebéd 13 kor elindultunk no egy percre sem csukta le a szemét. 14:30kor betettem az ágyába és aludt is, mondom ilyen nincs alig van olyan gyerek aki nem alszik el a kocsiban, bezzeg a fiam.
2021. máj. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha álmos lesz, majd elalszik, de számíts rá, hogy nem fog 4 órát egyben aludni, bármit is csinálsz. Alapvetően 2 lehetőség van, vagy direkt beiktattok egy hosszabb autóutat ebéd utánra, és akkor bekómál, vagy el fog aludni a babakocsiban, kendőben menet közben.

És valószínűleg hazafelé a kocsiban megint el fog aludni, akárhány óra is van.

2021. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!