Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hónapos babátok hányszor...

15 hónapos babátok hányszor alszik napközben, mennyit alszik és hogyan alszik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én kislányom még 2X alszik napközben. Próbáltam egyszer altatni de akkor nem aludt annyit hogy estig kibírja így azzal még várok kicsit, bár sokszor úgy érzem át kellene állnunk.

Ő sesem alszik el magától, volt idő amikor ringatni kellett, mostanában mellé kell feküdni, DE folyamatosan jobbra-balra dobálja magát és nehezen(sokára)alszik el. Idén születik a kistesója és nagyon jó lenne ha nem kellene ennyire részt venni az altatásban. Ti hogy csináljátok, mennyit és hogyan alszik a babátok? Köszi előre is!



2021. jún. 5. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 11hós kora óta 1x alszik 2-3 órát, amíg 2x aludt tovább tartott a délutáni harc, hogy elaludjon. Ilyenkor olyan fáratt volt már 12re, hogy evett és beraktam az ágyba és aludt is. Valamikor elromlott ott kellett feküdnöm a kiságy melett bedugni a kezem csak úgy aludt el, délután gyorsan, este volt hogy 1 órát feküdtem zsibbadt kézzel mellette, ha megmozdúltam egyből nezett, hogy mi van. Ezt meguntam fogtam letettem bent hagytam 1 nap sírás bementem lettettem kijöttem kb 15 perc volt a verődés 2.nap 5 perc 3.nap egy anya üvöltés nem sírás kb 18 hós volt. Mostmár elmúlt 2 mióta nem fekszem mellette kb 10-15 perc és alszik.
2021. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Maguktól aludtak el, 1 éves kor után 1x, ebéd után. 😊
2021. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 éves kora óta 1x1 órát.

Összebújunk a nappaliba az ágyon, nézzük a tv-t azt van hogy 10perc, van hogy fél óra mire elalszik.

Nálunk is októberben jön tesó

2021. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nappal könnyen alszik el.


Egyszer alszik.


Kap anyatejet, leteszem, otthagyom

Kb 2,5-3 órát alszik ilyenkor.


Nagyobbik viszont szenvedős volt..

2021. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1x alszik. Delelott 10-13ig,aztan este 8kor vacsi es utana alszik is. Beteszem a kiságyba es nem kell ringatni sem,szerencsere 😅 reggel 6-fel7 korul ébred. Epp most probalom atszoktatni,hogy csak ebed utan aludjon,mert igy estere nagyon nyűgös
2021. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok hogy ennyien írtatok! Pont azt akartam kérdezni, szerintetek hogy csinaljam az átszoktatást? Egyik napról a másikra vagy fokozatosan toljam ki az alvást mindig egy fél-fél órával?
2021. jún. 6. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok én fokozatosan csináltam, de kb csak 1 órát kellett kihúzni így 1 hét elég is volt.
2021. jún. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!