Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babakocsiban alvás, hogy...

Babakocsiban alvás, hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4hónapos napközben csak babakocsiban tud aludni ha tologatom. Próbáltam nem alszik el máshogy,és ugye egy álmos babától nincs rosszabb, szóval mindig visszatérek a kocsira. Kérdésem, hogy tudnám leszoktatni a kocsiról, tologatásrol? Éjszaka is nagyon rosszul alszik, forgolódik, sír, hasra fekszik stb. Ez mitől van és meddig fog tartani?
2021. jún. 30. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha elég fáradt bárhol elalszik.
2021. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derjaderja ***** válasza:
88%
Mért akarod leszoktatni, mi az oka? Zavaró vagy csak azt hiszed, így nem jó?
2021. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A babák nagyon eltérőek, nem lehet megjósolni ki meddig fog rosszul aludni. Vannak nagyon jól és nagyon rosszul alvó babák. Az átlag valahol a kettő kötött van, szóval átlagban elmondhatjuk szerintem hogy egy 1 éveshez is sokszor kell még éjszakánként legalább egyszer kelni. Ha érzékeny a fogzásra, frontokra, a szélre akármire, akkor akár többször is.


Neked megterhelő a babakocsis altatás azért szeretnéd leszoktatni róla? Mert ha igen akkor nagyon sok módot ki lehet próbálni, de készülj fel hogy ha teszem fel 10 perc alatt elalszik babakocsiban akkor lehet, hogy egy órába is beletelik, mire elalszik más módszerrel. Csodamódszer nincs. Az én fiam pl pont babakocsiban nem aludt kb soha.

2021. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is írhattam volna. Szintén 4 hónapos és csak a mózesban alszik nappal.

A kérdésekre pedig, engem amúgy nem zavar(na) csak ugye ő kizárólag hason alszik, én meg parázok, ha ez így marad, és kinövi a mózest na akkor mit csinàljak? Sportba nem tehetem hasra bárhogy is mélyre dönthető.

2021. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem sem zavar, hogy abban alszik az zavar hogy tologatni kell és ülni mellette.
2021. jún. 30. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Hordozni próbáltad már?
2021. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derjaderja ***** válasza:

5. Akkor szerintem a tologatást próbáld meg lassan visszavenni. Nem tudom, milyen az otthonotok, de ha tudod, vidd mindig oda, ahol vagy pl konyha (és énekelj, miközben pl dolgozol, és ha alszik már, csak akkor tologasd, ha megébred.

Nekünk sajnos emeletes és hülye elosztasú a ház, szóval ezt is megértem.

De 4 hónaposan rossz alvók, nekem 7 illetve 8 hónaposan aludtak el egyáltalán ilyen otthoni babakocsis altatással.

Ha reménytelen, sztem egyelőre törődj bele és olvasgass kózben vagy a sétán aludjon.

2021. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!