Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam egyedül (vagy...

Hogyan altassam egyedül (vagy legalábbis nem ölben) a 3 hónapos babámat?

Figyelt kérdés

Nemrég még el tudott aludni esténként egyedül, néha napközben is

Megetettem, cumit adtam neki és aludt magában is. Persze ezt nem lehetett annyiban hagyni, mások egyfolytában felvették és úgy altattàk, most pedig már képtelen elaludni és konkrétan éjjel nappal ringatni kell. Nekem ez rettenetesen fárasztó és kimerítő (főleg éjjel 3kor). Szeretném tudni, hogy "visszafordható"-e ez a dolog és vajon vissza tudnám-e szoktatni és nyugodjon meg egyedül is (nem magában, hanem letéve az ágyába)

Nem azt kell érteni hogy lusta vagyok vagy nem szeretem őt, de szörnyen bosszantó, hogy hosszú percekig vagy órákig ringatni kell és meg se mozdulhatok, nem ehetek, nem mehetek mosdóba, stb és ezt naponta MINDEN EGYES ELALVÁSNÁL el kell játszani. Leginkább azokra haragszom akik azért is felvették és erre szoktatták rá, pedig nem engedtem, de nem sokat ér a szavam... :(

Nektek mi vált be hogy nyugodt maradjon letéve is a baba?


2021. júl. 6. 03:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ő egy baba. Akár naponta változhat, hogy éppen mit igényel. Az is kb csodaszámba megy hogy az első 3 hónapban nyugodtan aludt. Ugyanis az átlagra nem ez a jellemző. A legtöbb anyuka az első hónapokban rengeteget sétál, ringat és esetleg még sok sírást is hallgat mellé.
2021. júl. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg, hogy magad mellé veszed a nagy ágyba, simogatod vagy paskolod a pelusát és ha elaludt átrakod a kiságyba.
2021. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melléfeküdtem es úgy szoptattam, így is elaludt.
2021. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 eddig úgy is ment, de most csak ha ölbe veszem úgy nyugszik meg, másként csak sír és fekszik mellettem sírva, nem nyugszik meg az ütögetéstől sem


#1 én pl nagyon szívesen sétálnék vele, de a babakocsiban is ordít, nem lehet vele menni sehova

Ha felveszem jó, ha visszateszem sír

2021. júl. 6. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt a kérdést én írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__altat..


Senki nem csinált semmit, mégis ,,elromlott" szegénykém :( Lehet, hogy a tiédnél is beindult a mozgás, és nehezebben tud elaludni, ez nem mások hibája feltétlenül. Mi is próbálkozunk új módszerekkel.

2021. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 köszi, nagyjából náluk is ez történt

Próbálkozunk mi is másképp akkor :/

2021. júl. 6. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!