Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben altatjátok ilyen időben...

Miben altatjátok ilyen időben a babátokat? Nyitott ablaknál alszik?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kislányom, trikó meg pelus van rajta. De kevésnek érzem, mikor hajnalodik, és nagyon lehűl az idő. Én is betakarózom. Résnyire nyitva az ablak, mert este meg meleg van.


Ti mibe öltöztetitek? Nyitva vagy csukva hagyjátok az ablakot a picinél?


2021. aug. 4. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ia majdnem 1,5 éves a gyerek. Egy pelenka és egy rövidujjú body van rajta. Takarója van. Nálunk ha nem megy a klíma, akkor nyitva az ablak éjjel. Szerintem ha fázna, szólna. Felkelne. :)
2021. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyitva van az ablak éjszaka, csak egy pelenka van rajta, hajnalba ha huvosebbnek érzem bezarom az ablakot.

Ihy is melege van, nem mozog a levegő nálunk.

2021. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos a kislányom, pelenkában és vékony nyári hálózsákban alszik. A redőnyt lehúzom ritkára és félig nyitva az ablak. Jót alszik.
2021. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Napozóban alszik

10kor becsukom az ablakot nála

A fürdőben és a közlekedőben nyitva hagyom. Így jár a levegő.

Én is hűvösnek érzem már a hajnali levegőt. Az ágyára meg pont rávágna ha nyitvahagynám az ablakot

2021. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem alhat nyitott ablaknál, mert az utcánkban egy elmebeteg gazdi elmebeteg kutyája egész éjjel ugatja a semmit. Lefekvés előtt jól kiszellőztetem a házat, ablak becsuk. Egy vékony pizsiben alszik.
2021. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek!
2021. aug. 4. 21:43
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Rövidujjú bodyban, valamint, ha este is ment a légkondi, lap egy vékony pizsi nadrágot és nem takarózik, az első dolga, hogy lerúgja magáról a takarót. 16 hónapos kislány.

Az ablakot sosem merném nyitva hagyni, igaz, amíg panelben éltünk, nem volt kérdés, hogy bukón volt az ablak, de itt a családi házban a település szélén nem merem nyitva hagyni az ablakot,pedig a kutya sem jár erre, de nem tudnék nyugodtan aludni.

2021. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy napozóban alszik nyitott ablaknál. Most van hajnal, 26 fok.
2021. aug. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1 éves, max 24fokig hül vissza a szobája reggelre. 1 rövidujjú bodyban és egy nyári hálózsákban alszik. Nem hideg, nem izzadt se éjjel, se reggelre.
2021. aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Rövidujjú bodyban és egy nyári, vékony tipegő hálózsákban alszik, amiből kilógnak a kis lábacskái. 1 éves.

Én nyitva hagynám az ablakot szívem szerint éjszakára, de pár hónapja csótányok mászkáltak a ház homlokzatán és az ablakon keresztül a lakásba is bejöttek, szóval azóta még este gyorsan kiszellőztetem a lakást, aztán légkondi bekapcsol, majd hajnalban, amikor úgyis felébredünk szopizni így 4-5 körül, akkor kikapcsolom és akkor nyitom bukóra az ablakokat. Alapból borzasztó meleg a lakás, nem jár a levegő, de így valahogy élhető.

Ha esetleg hidegek lennének a lábacskái és fázna, készenlétben várja egy kis takaró, azzal betakarom. Nem mintha sokszor előfordulna, az esetek 90%-ban úgyis mellettem köt ki az ágyban, aztán hozzám bújva valahogy sosem fázik. :D

2021. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!