Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 honapos babatok hanyat...

11 honapos babatok hanyat alszik egy nap? Illetve ebed elött vagy utan törtenik az altatas?

Figyelt kérdés
Ugy latom a delelötti alvas tolodik egyre kifele, a delutani alvas is emiatt kesöbbi oraban törtenik(4körül), emiatt az esti altatas nagy nyüglödessel jar(8 es 9 között). Egyik alvas 30 perc, masik 1 ora. Jo lenne össze hangolni legalabb masfel ket ora alvast egyben, jobb lenne neki is meg nekem is(nincs segitsegem sajnos igy a hazi munka elvegzese nap közben nehezkes)
2021. nov. 21. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. így aludt, mint a tiéd. 13 hónaposan állt át egy délutáni alvásra.
2021. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mai napig 2x alszik. Mivel már fent kukorékol reggel 6-kor ìgy 10 körül alszik jó másfél órát. Utána d.után 3-4 között elalszik és átlag egy órát,másfelet alszik,de ő attól simán kidől este 9ig legkésőbb. Egyiket se tudom tolni mert nyűgös,sír,dörzsöli a szemét,főleg délelőtt. Pedig mostanában kezd kimaradni a délutáni,aztán már 7kor kezd nyűgösködni mert fáradt. Tervezem,hogy valahogy mégis kitolom a délelőttit ebéd utánra de sajna az még odébb van,ma pl.már fél 10-kor elaludt. 15 hónapos
2021. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az en babam fel 8 körül kel az ki maradt a le irasbol :)

Köszönöm a valaszaitokat

2021. nov. 21. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én babám 11 hónapos múlt. Most kezdünk átállni az egy alvásra. Amikor kettőt alszik, akkor kb úgy néz ki a nap, mint nálatok. Ha egyet, akkor dél körül alszik el, kb fél kettőig. 7kor fürdik este, majd alvás. Reggel 7 és 8 között szokott kelni. Az változó, hogy ebéd előtt vagy után alszik, attól függ, hogy jönnek ki az evések.

Egyébként sokkal jobbak azok a napok, amikor egy alvás van. Nekem sincs segítségem egyébként.

2021. nov. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 hónaposan állt át az egy alvásra. Előtte 3x aludt 20-30 percet. Most 11.30-tól alszik kb 2 órát. Este fél 8-tól alszik reggel 7-ig.
2021. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hu nekem akkor meg 3x aludt. 11 körül, 2 körül és este 6-kor is. Nem volt egy korán fekvő emiatt.
2021. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!