Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el a kisbabám...

Hogyan altassam el a kisbabám 10 óra után?

Figyelt kérdés

8 kor van a fürdés utána eszik, 10 órakkor felkel eszik és úgy kipattan a szeme,mintha soha nem lett volna álmos. Ezután ringathatom össze vissza nem akar aludni ha leteszem sír, tele van energiával, rugdolózik. Enni kér azitán nem is, cumi kell de kiköpi, azt sem tudom mi kell neki.

Próbáltam telljesen elaltatni úgy tenni az ágyba de ahogy leteszem felkel. Próbáltam ringatni hogy megnyugodjon és ebren tenni a kiságyba de az sem használ. 12 óra körülig nem hajlandó aludni de látszik rajta hogy álmos és nyöszörög össsze vissza. Mostmár kezd éjszaka 1 óra körülre tolódni.

Szerencsére ahogy sikerült elaludnia alszik reggelig. A hőmérsékletet is próbáltuk legyen vagy hidegebb melegebb a szoba de ugyan úgy alszik el.

Valami segítség? Mert már kivagyok akadva. Este a férjemmel sem tölthetünk el egy kis időt elalvás előtt, a férjem elalszik mert reggel kezdődik neki a munka.

2 hónapos. 10 óra után nem akar aludni :( ez szinte mindig így folyt. Nagyon nehéz letenni.


2021. dec. 19. 23:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Én véletlenül jöttem rá imádja a metál zenét, arra bealszik. Próbálgass zenéket és a másik ami bevált a tipikus forgónak az altató dalának dudolasa.
2021. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

Kedves Kérdező, ha jól sejtem nem anyatejes a babókád, így tényleg iszonyat nehéz lehet, minden kalapom megemelem...!!!

De ha mégis tévedek, cicin nem szundikál el?

Esetleg ha ilyen piciknél is használható hordozóval próbálnátok?

Vagy csak simán rajtad, apukán aludna el? Én kislányom kb. fél éves koráig a mellkasomon aludt.

Vagy babakocsiban esetleg (abba is lehet kókuszmatracot venni, ha csak az az akadály)?!!

Hirtelen ennyi ötlet.


Kitartás nektek!!!

2021. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
41%

2!

Miért iszonyat nehéz egy nem anyatejes babával?


Kérdező!

Hasfájós?

Fehér zajt próbáltátok?

Napközben mennyit alszik?

Nem lesz túl fáradt estére?

12 körül, csak úgy kidől?

Esetleg megpróbálhatjátok előrébb hozni a fürdetés időpontját.

Rajtatok sem alszik? Hordozás nem megoldható ilyenkor?


Az is lehet, hogy még nem érett meg az idegrendszere. Az alvási szokások többször változnak a babák élete során.

2021. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Enyém mostanában hajnali négyig nem alszik, cserébe reggel kilenc körül alszik az apján egészen délig, dexennyi napközben sem hajlandó aludni pedig csak 3 hónapos. Hordozoban nyűgös.
2021. dec. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%

3! Mert az anyatejes baba 3 perc alatt bealszik a szoptatás alatt, és meg van oldva az altatás, a tápszeres meg értelemszerűen nem, ennyi..nagyokos.

Kritizálni azt tudsz, aztán felsorolod a tippjeimet...

2 hónaposnak nyilván nem ért meg az idegrendszere, zsenikém.


2.voltam

2021. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Anyatejes és eddig bevált a cicin altatás reggel úgy teszem vissza és alszik még. De csak akkor.Máskor bealszik evés közben és ahogy letettem felkel ezért nappal el kell ringatni miután evett. Attól függ milyen napja van. Tegnap nagyon jól aludt egész nap elvolt, de este megint jőn ez a nem alvás. Van amikor nappal sem tud rendesen elaludni de az másik mese mert nappal én sem vagyok fáradt és van türelmem.
2021. dec. 20. 07:58
 7/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam fehér hangot is, nyugtató zenét, eső hangot de mintha nem hallaná. Nem hasfájós, sosem volt az. Napközben attól függ milyen kedve van. Van hogy egész nap jól alszik van,hogy nem akar elaludni, de este mindig ugyanaz a móka. Aztán egy idő után kidől és elalszik.
2021. dec. 20. 08:01
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Hoppá 5-ös, hát a baba mégiscsak anyatejes, akkor hogy lehet, hogy nem alszik be 3 perc alatt szoptatásnál, és nincs azon nyomban megoldva a probléma??

Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy mindkét gyerekem tápszeres volt, és SOHA nem volt gondunk az alvással. Tudod miért? Mert nem függ össze az etetés módjával, hogy milyen alvó a gyerek.

Nagyokos.

2021. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor olvasd el még egyszer: bealszik a baba evés közben, akkor kel fel, amikor leteszi. Hoppá!! 🤪🤪

Gratulálunk a jóalvó gyerekeidhez, ezzel segítesz a Kérdezőnek...

2021. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Ez lehet, csak az én véleményem, de szerintem 8-kor későn van a fürdés. Én ezen valtoztatnék első körben.
2021. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!