Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, hogy kevesebbsz...

Mit csináljak, hogy kevesebbszer keljen fel?

Figyelt kérdés

Fiam 6 hónapos múlt. Még egyetlen éjszakát sem aludtam át. Kezdetektől tápszeres. Legkevesebbszer 2x kelt éjszaka. Aztán 4 hónapos korától óránként, kb 2-3 hete meg 20-30 percenként kel. Már agresszív, idegbeteg vagyok a kialvatlanságtól!

Biztosan nem a foga, mert Nurofen mellett is ugyanezt csinálja! Próbáltam már mindent a cumitól kezdve a vízen át mindent a visszaaltatáshoz, de semmi nem használ, csakis 3-4 korty tápszeren hajlandó. És 20 perc múlva minden kezdődik elölről. Újszülött korától szigorú napirendje van és ő ragaszkodik az összes olyan cselekményhez amit kialakítottam neki. Pl mai napig csak pólyában hajlandó elaludni, sehogyan máshogy, különben torkaszakadtából üvölt. Együttalvás sem megy mert nem a megszokott hely és módszer, szintén üvölt...


Már csak a sírni hagyást nem próbáltam, de előbb-utóbb muszáj lesz mert már az egészségem megy rá erre. Van még 2 lányom akikkel szintén foglalkozni kell és teljesen egyedül vagyok rájuk.


Van valami ötlet esetleg még mielőtt 8 hónaposan elkezdem az alvástréninget?



2021. dec. 21. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mintha én irtam volna ki eskuszom.Dettoo ugyanez van nalunk,a polya a felkelesek a tábszer a napirend,teljesen minden.A lanyom 8hónapos es enis kivagyok plusz nekem napkozbe ha alszik mac masfel orat.Otletet sajnos nemtudok de énis kivancsi vagyok a válaszokra.
2021. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szegény, nagyon együttérzek :( Nálunk is a nappal is szintén ilyen, 3x 20 percet alszik. Próbáltam még fehér zajt, az sem hatotta meg. 2 hónapos korában pl sokat énekeltem neki, most meg sírva fakad amint elkezdem. Úgyhogy tényleg tanácstalan vagyok :(
2021. dec. 21. 10:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, szegények (kérdező és 1-es is). Napközben hogy alszanak a gyerekek?
2021. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok megoldást. Kösd fel a gatyádat. A lányom ilyen volt. 4 éves koráig nem aludta át az éjszakát 😫

Még most is van hogy felébred, de már vissza tud aludni egyedül. 6 éves.

Az ikrek is hasonlóan rossz alvók. Talán egy hangyányit jobb a helyzet. Viszont ők még véletlenül se egyszerre kelnek, hanem váltásban. 2 évesek lesznek. Még nem volt átaludt éjszakájuk

2021. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
2 és fél éves fiam sosem aludta át és én ez idő alatt nem aludtam 3 óránál többet egyhuzamban. Kitartás :) Reméljük nálatok elmúlik
2021. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam se vált be a feher zaj,éneklek azt szereti de már nem alszik el rajta.Vettunk kivetitőt neki hátha,ellesi de semmi más.Én most az ejjel 10percenként fenn voltam😫Es már reggel 6tól kiabált😶este fel 10kor aludt el.Az a baj hogy még az egesznapos hazimunka is var.Ráadásul én már kezdem magamat hibáztatni mit csinalhatok rosszul vagy min változtassak de sajnos már nincs ötletem.(1es voltam)
2021. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!