Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha se elaludni nem hajlandó,...

Ha se elaludni nem hajlandó, se felébredni, mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy kis tanácsra lenne szükségem. Kislányom 14 hónapos. Sose volt jó alvó, 4 óra a max amit átalszik, de egy kezemen meg tudnám számolni hányszor volt ilyen, a 2 óránkénti kelés a jellemző. Ami a nagyobb probléma hogy valamikor nem hajlandó se visszaaludni, se felébredni. Vagy csukott szemmel ordít, vagy félig nyitott szemmel, látja, felfogja hogy ott vagyok, de ellök magától, semmi nem jó, majd olyan extázisba kerül, hogy akár öklendezésig, hányásig ordít. Ez pavor lenne? Ha kiveszem az ágyból és elkezdek vele sétálni akkor kizökkenthető, de akkor sem alszik vissza csak csukott szemmel vergődik a kezemben, vagy az ágyon, olyan, mintha megragadna egy köztes állapotban és se felébredni, se visszaaludni nem tudna. Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet és már eléggé fáradt vagyok mert ez a vergődés simán 1-2 órán keresztül is eltart.
2021. dec. 30. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szakemberhez fordulnek ezzel
2021. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!