Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó gyerekek szülei!...

Rossz alvó gyerekek szülei! Meddig bírtátok fent tartani a nappali alvást?

Figyelt kérdés
2,5 éves fiam már nagyon tiltakozik. Van hogy el is marad mert ha a fejemre állok sem alszik el.
2022. jan. 20. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem rossz alvó, csak rossz nappali alvó, 3 éves korától már egyáltalán nem volt nappali alvás, de 2 és fél évesen is 3 óra volt elaltatni délután. Oviban egyébként alszik, itthon nem. Cserébe én lerakom este 7-kor aludni, ha már nincs délutáni alvás.
2022. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2,5 èvesen màr nem aludt du.


Így rendeződött az esti elalvása



Most 3,5 éves:

8 -kor alszik, ha nincs ovi 8 előtt kel, ovi esetében pedig keltem 7:15-kor


Előtte no comment

2022. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen csak akkor alszik egy gyerek ha le van fárasztva. Az enyém sem aludt ennyi idősen, de közösségben igen. Ott érte annyi inger, hogy ebéd után simán ment az alvás.
2022. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok


Ovisan sem alszik..amúgy


Mondanàm, hogy rengeteg inger éri.. de mihez képest persze.


( én 2 éves koromtól nem aludtam)

2022. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az én fiam mióta elválasztottam (1,5 évesen) kb azóta nem akar délután aludni. Akkor se ha sok inger éri. Délután és este is ördögűzés megy. Este akkor is ha nem alszik délután 🙄😅
2022. jan. 20. 14:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!