Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos babám miért nem...

10 hónapos babám miért nem hajlandó a kiságyában aludni?

Figyelt kérdés

Altatás után 5-30 perccel felébred, sír, inkább ordít. Felvesszük, lefekszik a vállunkra, és alszik tovább. Ha megpróbáljuk letenni, felébred azonnal. Éjjel max 1,5 órát alszik egyben.

Gondolom, hogy szeparációs szorongás lehet, de ez így kibírhatatlan. Nappal nem tudok semmit csinálni, míg alszik, éjjel meg aludni nem tudok. Zombi vagyok. Harmadik gyerek, mégis tanácstalan vagyok, másikakkal nem volt ilyen gond. Ja, rajtunk simán alszik éjjel 5-6 órát egyben, miközben mi ketté törünk a fotelben...

Ötletek, javaslatok, tanácsok?


2022. febr. 23. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeparacios szorongas. At kell veszelni az idoszakot, ha megadod neki a kozelseget, amire vagyik, hamarabb mùlik.
2022. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak már hetek óta "vészeljük" és egyre rosszabb a helyzet.

Sose hagyjuk sírni, mindig megadjuk neki a közelséget. Most éppen apukám vállán alszik...

2022. febr. 23. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Pont azért van, mert nem hagyod sírni.

Ezzel csak a többi tejeszacskó tartja sakkban egymást, h mindenki szenvedjen.

Legnagyobb ostobaság ami létezik.

Lehet hagyni sírni semmi baja nem lesz, annyi, h nem lesz pióca és megtanulja megnyugtatni magát.

Mind1 mert úgyse lehet semmit mondani mert a csupaszív fejőgépek egyből torokra mennek.

2022. febr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

🤣 hát, hármas, ezért a kommentért lehet kapsz hideget-meleget, ha idetévednek az említett egyének.

Lehet, hogy igazad van, a tiéd is egy nézőpont. Az a gond, hogy nincs szívem üvölteni hagyni. Ő nem sír, ő ordít, mint akit nyúznak. Szerintem 3 nap alatt ránk hívnák a gyámügyet. Szóval inkább marad a szívás.

2022. febr. 24. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell tenni egy matracot a földre és aludjatok ott együtt. Még mindig jobb, mintha rajtad csüngne. Én azt tapasztalom, hogy pont ezen okból nagyon sokan cserélik le a kiságyat 1-1,5 éves kor körül, hogy oda tudjanak a gyerkőc mellé feküdni.
2022. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!