Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Olcsó, de használható bébiőrt...

Olcsó, de használható bébiőrt keresek, milyet használtok, melyik vált be?

Figyelt kérdés
Nem akarok rá sokat költeni, főleg úgy,hogy a legtöbbre azt írják véleményként, hogy egy év alatt elromlott. Valami jó megoldást keres olcsón.

2022. jún. 9. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

7 éve a gyógyszertárban vettem akkor 10ezerért. még most is működik barátnőm használja.

Az ikreknek már kamerásat vettem (emeletes a ház) a wishről rendeltem xiaomi utánzat. ez is egy tizes volt. 2,5 éve makulátlanul működik.

wifis, a mobilomon látom a képet. Hallom látom mit csinálnak, tudok nekik szólni ha rosszalkodnak alvás helyett.

Szuper találmány. Megéri beruházni rá. Sokáig lehet használni

2022. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ez van. Jövő hónapban lesz 2 éves a fiam, napi szinten használjuk, mert a szobája az emeleten van. Vezetékkel illetve elemmel is működik. Soha nem volt vele gond.

2022. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Olyan 15 ezret költenek rá, de a legtöbb ilyen árban lévőnél rossz tapasztalatokat olvastam.


#1 milyen márkájú használsz?


2# köszi az ötletet

2022. jún. 9. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:

V-tech!

Kiváló termék. Ellátja a feladatát és nem is drága.

2022. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk valami tökegyszerű ikeás van, jó régi, kutya baja. Hadználtan kaptuk a rokonságból. Esetleg kérdezz körbe, nincs-e elfekvőben. Vagy ha kiszuperált telefonotok van, arra is létezik ilyen program (nem használtam, rokonok így csinálták).
2022. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is a VTech van, a piros fehér színű. Használtan kaptuk, ők kb 1 évig használták, amióta nálunk van 0-24 megy (elfelejtem kikapcsolni a szülő egységet) és összevetve szerintem minimum 2 éve tuti megállás nélkül megy.

Még a gyári tölthető elem van benne, kb 3 órát bír róla az egység, amúgy könnyen merül.


Családi házban használjuk, 100nm hosszúkás alapterületű, kusza falakkal. A két végpontján nem veszi az adást, de pár lépéssel a végponttól igen, szóval nem gond hogy a gyerek szoba és a konyha van a ház két végén, el tudom úgy helyezni, hogy legyen vétel ha főzök - de alszik a kicsi.

2022. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Félreérthetőnek tűnik, szóval igen van benne elem, ha áram kimaradás lenne vagy elviszem magaddal valahova, de alapból konnektorból megy.
2022. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az Angelcare-t nem ajánlom. Az összes úgy van fent használtan, hogy kijelző hibás vagy hasonló. Szinte az összesnek ez a veszte. Én vettem használtan, azt hazudta az eladó hogy működik, kiderült hogy tönkre ment a rádiója vagy a hangszórója, lényeg hogy nem funkcionált. És több bejegyzésben is olvasom hogy csak vevőt vagy adót adnak, mert a másik fele elromlott.
2022. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy régi, de működőképes AngelCare. Mondjuk 95%-ban jó. Csakhogy néha a vevő elveszti a kapcsolatot az adóval, és hiába sír a baba, nem szól. Van range check funkció, bekapcsolva tartjuk. Néha random elkezd pittyegni, hogy bem látja az adót (és ezen felül van az, mikor simán nem kötvetít). Mondjuk én azt hittem, csak régi, nem gondoltam, hogy típushiba.
2022. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!