Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem akar a babám együttaludni...

Nem akar a babám együttaludni velem?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvasom, hallom, hogy javasolják az együttalvást a babával, de úgy tűnik az enyém erre nem vevő, pedig nagyon jólesne egyrészt a lelkemnek, másrészt fizikailag is, ugyanis jelenleg az összes altatásnál rázogatnom kell a popóját így-úgy, hétfőtől péntekig 0 perc "énidőm" van, aludni nem tudok sem éjjel sem nappal, az tölt fel, hogy mosolyog és egészséges.

Nem tudom, hogy most én rontok el valamit, vagy ilyen típusú a babám vagy majd később jön el ennek a pillanata?

Jelenleg 5 hónapos (korrigált kora 4 hó).


Köszönöm, ha megosztjátok ezzel kapcsolatos tapasztalataitokat.


2023. febr. 24. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is külön ágyban tud aludni. Van ilyen.
2023. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem örülj neki. :) Egy idő után terhessé tud válni, amikor a gyerek csak veled tud aludni.
2023. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki az altatás pontosan? Hogyan próbálkoztál eddig? Lehet, hogy csak a rázogatást igényli, nem a te jelenléted zavarja. Korábban én is sétálva altattam az együttalvó babámat, mivel máshogy nem aludt el, és neki is kellett pár nap, amíg megszokta, hogy sétálgatás már nincs, hanem összebújás, simi és alvás.
2023. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2: Tudom, hogy sokan panaszkodnak rá, hogy nem tudnak elmenni a gyerek mellől, hát, minden relatív, nekem perpill megváltás lenne.


#3: Reggel kendőben sétálunk, aztán itthon fehérzajjal kendőben ringatgatom, utána 2x babakocsi. Sajnos pár hete csak nagyon rövideket alszik, azért jön ki ennyire. Nekem is ez jött le, hogy a rázogatás kell neki, nem én.

Lefeküdtem mellé, simogattam, susogtam, énekelgettem, egy idő után hisztitni kezd.

2023. febr. 24. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy bölcsőt nem tudtok beszerezni? Hátha a hintázás is jó neki. Elvileg ezek a mozgások fejlesztik, ha fejletlen az idegrendszere, csak valamiért a mai ágyakat szeretik fixálni. De régen is mindenkit hintáztattak.
2023. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az adamo hinta lenne a barátotok, popórázós babák szokták szeretni a finom rugózást, himbálózást.
2023. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az adamot próbáltuk, sajnos nekünk nem marad meg benne egy idő után. :(
2023. febr. 25. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!