Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam le a 6,5...

Hogyan szoktassam le a 6,5 hós babámat a babakocsiban alvásról?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó máshol elaludni csak a babakocsiban éjjel-nappal. Pedig már kezd kicsi lenni neki, hatalmas szenvedés lett az elaltatás. Tudom, én rontottam el,és megszokta a rázkódást. Sajnos mikor kisebb volt, sehogy máshogy nem aludt el. Most viszont szeretném átszoktatni a kiságyába. Ami kemény menet lesz. Első baba, úgyhogy nagyon el vagyok veszve. Kérlek adjatok tanácsokat, hogy mivel lenne érdemes próbálkoznom. Hogyan csináljam?🙄
2023. ápr. 28. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszokta a babakocsiban való rázkódást, hanem a csecsemő számára az anyaméhben való ringatózás megnyugtató érzését kelti. Nem véletlen, hogy a régi bölcsőket is a hintáztató mozgásra alakították ki. Légy türelemmel, magadhoz ölelve ringatózva járkálj vele, lassan megszokja.
2023. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem volt ezzel gond egyik gyereknél sem, de olyannal próbálkoznék, hogy hintaszék és magamon fektetve hintáztatom, kicsit hasonlít a babakocsis ringatózásra. Vagy ágyba befektetve a fenekét piciket paskolgatni, azt pl. a nagyobb gyerekem szerette. Kézben a szobában járkálni, ringatni én azért nem ajánlom, mert egyre nagyobb lesz a súlya és hamar megfájdul a derekad, károd, nem biztos bírni fogod és szenvedés lesz.
2023. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben az ágy rugós matracán ülve a kezemben a babával rugózva altattam.

De ami bevált én azt megtartanám. Az én babám csak kendőben alszik nappal rámkötve. Próbáld meg esetleg ha bírod.

2023. ápr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy tud egy 6,5 hósnak kicsi lenni a babakocsi?!
2023. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!