Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos baba éjszaka nyugtal...

3 hónapos baba éjszaka nyugtalan, nyöszörög, jár a cumi a szájában, össze húzza magát mindezt álmában?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Egyszeruen nem tudom mit rontok el.

2023. jún. 22. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fáj a hasa
2023. jún. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos. Nagyon aktivan alszanak még. A hasa is fájhat. Nem hinném, hogy bármit elrontasz.
2023. jún. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha görcsösen, hosszan húzza a lábát a hasához és keservesen sír, akkor lehet a hasa.

Amikor az én kisfiam csinálta ezt akkor összefogtam a két lábfejét és feltoltam a lábait a hasához, ott picit rányomtam őket a hasára, aztán mindkét irányba forgattam a csípőjével együtt a lábait és majdnem mindig puki lett a vége.


Egy hagy feltolás és 3-5 picike, 3 kör egyik, majd 3 kör a másik irányba.


Ha meg nem ez, akkor csak aktívan alszik. Az enyém is bejárja a kiságy minden zegét-zúgát és közben nyöszörög vagy magyaráz.

2023. jún. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden nap tornázunk 2x 3x 20 percet. Kakilni nem tudott magától, 2 hete tud az infacoltól. Nem sír olyankor, hanem alszik és mocorog magához húzza a lábát kiengedi, az arcához kap és tömi bele a szájába a kezét, fejét a matracba fúrja, annyira hogy rgyszer arra mentem vissza a szobába, hogy hasra fordult oldal alvásból...
2023. jún. 22. 06:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, náluk a bélmozgást, kakilást a szopizás váltja ki, es segít neki, ha közben szopizza a kezét vagy valami mást. Semmi baja nincs a babádnak.
2023. jún. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!