Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos babám egész éjszaka...

3 hónapos babám egész éjszaka csapkod, vergődik, a fejét dörzsöli, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig se volt valami jó alvó, de most már katasztrófa. Már a harmadik trimeszterben is éreztem, hogy a kezével állandóan a fejénél matatott, ez a szokása most is megvan. Állandóan az arcát gyűri, szinte rossz nézni, ahogy majdnem kinyomja a szemét. Kb egy hete zoknit húzok a kezére éjszaka, hogy nehogy valami kárt tegyen az arcában, de továbbra is úgy dörzsöli a fejét, mintha muszáj lenne. Emellett egyfolytában csapkod, vergődik, mintha diszkomfortérzete lenne, de nem tudom miért. Új matracot vettünk neki, azon se alszik jobban. Félek hason altatni, mert sokat szokott bukni, de már nem tudom, mi tévő legyek.
máj. 25. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

Pont hason kéne feküdnie, ha bukik. Hisz akkor tud hova folyni a bukás.

Zonkit meg ne adj a kezére, mert a szájába tömi, és megfulladhat. Ezért nem ajánlják az újszülött karmolás elleni kesztyűket sem.

máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!