Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek jó ez így?

Szerintetek jó ez így?

Figyelt kérdés

5 hónapos múlt a fiam, hozzátáplálunk, anyatejes, csak, de kezdetben, kb2,5-3 hónapos koráig kapott pótlást is. Később aztán tápszert felváltotta a lefejt tejem. Azóta is fejem reggel és este, de ami összejön, már elég neki.


Úgy szoktuk, hogy fürdés után kapja cumiból, és utána cicin bealszik. (csak ilyenkor kap cumimól) Viszont éjjel is már 3 óránként kel. eddig csak egyszer kelt fel. Meg már egyre nehezebb fejnem is.


Arra gondoltam, hogy fürdés előtt kapna vagy én főznék neki darát, vagy tejpépet, amihez csak vizet kell keverni, és fürdés után cici.

De hogy szoktassam már, hogy cicin elaludjon, vagy anélkül nem baj, csak már lehet annyira hozzá szokott az esti cumizáshoz.


Lehet nem jó módszer eddig bevált, de úgy érzem a tejem már nem elég tápláló neki.


Köszi a válaszokat, tippeket!



2012. ápr. 20. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Fürdés előtt 1órával kb. kapjon enni, és utána, akkor valószínű eltelíti. Nem akarok a szoptatás ellen írni, de lehet kevés már a tejed neki éjjelre, ezért is kel 3 óránként. Én is így jártam, aztán beleuntam, kapott pótlást. Most megint csak 1x ébred.
2012. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Éjjel kelt aztán adtam neki tápot is. 8-tól fél 5-ig alszik evés nélkül. Majd még 7-8-ig.
2012. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is keltünk egészen addig amíg nem kapott uzsonnára rizspépet vagy tejpépet. Este még szopott 1x, de az már inkább szomjoltás volt. Azóta éjszaka nem kelünk, pontosabban ő nem kel. Én ugyanúgy felkelek 2-3x megnézem, betakargatom, ha kitakarózott. szerintem adj uzsonnára rizspépet vagy tejpépet. Van már 4 hónapos kortól való is. Én is olyat adtam először és bevált. :)
2012. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!