Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól várható, hogy éjjel...

Mikortól várható, hogy éjjel nem takarózik ki egy gyerek? Persze gondolom, ez teljesen változó, de nálunk a lassan 3 éves fiam már nem akarja felvenni a hálózsákot, viszont folyamatosan be kell takargatnom, mert mellette van a takaró.

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Én 25 vagyok és még mindig kitakarózok :)
2013. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:-) ez jó :-)


Akkor lehet, hogy a fiam is ilyen típus :-)

2013. jún. 4. 23:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen szerintem is, egyszerűen jobban bírjuk a hideget. Én még télen is rövid nadrágba vagyok itthon.
2013. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

A 10 éve is még mindig, és ugyanazt csinálja, mint pár hetesen. Akkor álmában betakargattam, rugdalni kezdte magáról. Vártam amíg megnyugszik, megint betakartam.... akkor az égbe emelte a lábacskáit és úgy aludt tovább.

Most dettó... álmában betakarom, mire kifarolok a szobából már le is rúgta... úgyhogy néha nem is küzdök már vele.

2013. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 8 évesem mindig kitakarozik a 6 évesem nem takarozik ki sose. Szerintem inkább gyerek függő
2013. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már 31 leszek és nem bírok betakarózva aludni, fiam se, de ő a hálózsákot sem bírta.
2013. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem kor fuggo
2013. jún. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem 7évesem mindig kitakarózna,de nekünk bejött a hálózsák téma....nagyon szereti és bizony még most is abban alszik:)
2013. jún. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyerek függő. Az 1 évesem az éjjelek 98%-ában nem takarózik ki, pedig sokat mozog éjjel.

A 6 éves nagy mindig a takaróján fekszik...

2013. jún. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem kiskoromban mindig tudtam hogy kell e az a takaró ha meleg volt lerúgtam magamról ha nem nem. Most meg soha szerintem a fiúk szeretik a hideget :) Én síeléskor is egyszer levettem a kabátot pulcsit pólót is olyan "melegem" volt :) Bár én bolond vagyok :)
2013. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!