Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van akinek a 9 hónaposa még...

Van akinek a 9 hónaposa még 3x alszik nappal? Mennyit?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam éjjel többször kel még, de nagyjából 22-től, 7-ig alszik. Nappal pedig 3x1 órát. Másnál mikor és mennyit alszik egy ekkora baba?
2013. jún. 10. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hónapos a kislányom, és 8 hónapos koráig 3szor aludt szépen, aztán gondolta, hogy neki elég a 2 alvás, csak hogy azóta korán kel, 5:30 - 6:00 között így nem bírja ki 2 alvassal szóval ő alszik 2 szer 1,5 órát és egyszer kb fél órát furdetes előtt nem sokkal! Éjszaka általában alszik, max cumiert sirdogal, fel 9-9kor alszik el! Fiam, idén lesz 4 éves, ő ennyi idősen 2szer aludt!

2013. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hm. köszi a választ. Ha az enyém nagyon későn kel, pl. ma fél kilenckor, akkor ő is csak kétszer alszik. Tehát, a lényeg , hogy összességében nem alszik túl sokat.

Csak azért kérdeztem, hogy nem lehet -e összefüggésben, hogy éjszaka még mindig többször kel, ha próbálnám kétszer altatni, hátha többet aludna egyhúzamban éjjel. Nemtom..


Ha valakinek van még válasza, szívesen fogadom.

2013. jún. 10. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiam még 3x alszik. Reggel 7 körül megissza a tejét, utána még alszik f9-9ig. Dél körül megint alszik másfél-két órát, mikor hogy. Délután pedig f5 körül alszik még egyet, 6 - negyed 7-ig.

Így jön össze a 3 alvás. Este 9kor fürdés, utána tej, és alvás reggelig.

2013. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló:szerintem az 2 alvásnak számít...az én 8.5 hónapos kislányom reggel fél 8 körül kel,11 felé alszik fél-1 órát,majd kora délután-konkrétan most-alszik kb. 2 órát,aztán késő délután(7 óra körül)alszik még egy kicsit,olyan 40-50 percet.Ha úgy számolnék mint a 2. válaszoló,akkor azt írnám 4x alszik,mert vele is előfordul,hogy fél 6 felé kel,szopizik,és vissza is alszik.2 fiú+8.5 hónapos csajszi anyukája
2013. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hónapos kislányom 3x alszik,de úgy,hogy reggel 6-fél 7-kor felkel és 9 fél tíz fele elalszik,aztán délben félórát,majd délután 3-kor félórát.
2013. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért számolom úgy, hogy hármat alszik, mert végül is felkel enni, bár igaz, hogy utána rögtön visszaalszik, és nem félórára. De akkor legyen csak 2 alvása, nekem nyolc :D

Az a lényeg, hogy alszik szépen, ügyesen.


Kedves kérdező, szerintem semmi baj a babáddal, teljesen jó, ahogy alszik.

Második válaszoló voltam.

2013. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!