Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babátok mennyi idősen kezdett...

Babátok mennyi idősen kezdett nappal csak egyszer aludni?

Figyelt kérdés

Mik voltak a jelei, hogy már sok neki a nappali 2 alvás? Hogy csináltátok az átállást?

Köszi a válaszokat!



2013. júl. 7. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

az enyém 1.5 éves volt amikor átszoktattam.

én úgy csináltam,hogy amikor már álmosodott volna,akkor még húztam az időt,játszottam vele,hogy kimenjen az álom a szeméből. fél 12-kor már raktam le aludni,és aludt 3órát délután

2013. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 éves kora körül. Úgy csináltuk, hogy délelőtt nem hagytam bealudni, hanem lementünk a játszóra, aztán amikor feljöttünk, ment aludni. Pár napig olyan fáradt volt, hogy ebédelni is csak alvás után tudott, de nagyon rövid idő alatt átállt, és ebéd után alszik.

Azért álltunk át, mert egyre gyakrabban maradt ki neki a délutáni alvás, így viszont nagyon-nagyon fáradt lett estére.

2013. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt. Látszott rajta, hogy már nem igényli a kétszeri nappali alvást. Nehezen aludt el. Elkezdtem húzni az időt.
2013. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy megoldotta :) Mikor már nem igényelte a kétszeri alvást, akkor a nagyra mindig felkelt. Előtte bombát is robbanthattam volna, akkor sem kelt fel. Most már együtt játszanak délelőtt és így nem fáradt. 1 éves lesz.
2013. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 hónapos kora óta csak egyszer alszik. Nem igényelt különösebb intézkedést, egyszerűen ha le akartam fektetni, hisztirohamot kapott, úgyhogy hamar rájöttem, hogy nem álmos :) 3 napig próbálkoztam, aztán feladtam :) Délután pedig úgyis láttam rajta, ha már végre elég fáradt az alváshoz, úgyhogy pár nap alatt kitapasztaltam mikor igényli a szundit.
2013. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 14 hós kora körül kezdett eljönni, hogy az 1 alvás kevés, a 2 meg sok, szóval szenvedtünk 4 hónapot, amikoris átállt az 1 alvásra.
2013. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Most lesz 1 éves a babám. Az elmúlt pár hétben egyre többet előfordult, h 1 óra kellett, mire elaludt... Így ma csak 1 alvás volt napközben, jól kifáradt. Picit nyűgös volt a vége fele, de legalább 10-20 perc alatt elaludt :) Remélem, pár nap alatt átáll rá! :)

2013. júl. 8. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!