Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért van az hogy 11hós babám...

Miért van az hogy 11hós babám éjjelente óránként ébred, de ha a szüleimnél (nagyiéknál) van max.2-szer ébred vagy átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
Már 3hónapja,hogy nagyon sokszor ébred éjjelente.Szüleim már ez idő alatt 2-szer elvitték hétvégére hogy tudjam kipihenni magam 1picit. Ő náluk semmi gond az éjjelekkel szépen alszik.Már a kiságyat is áthelyeztük máshova,de ez sem segített.Volt valakinél ugyanígy? Mert én már nem tudom hogy mit tegyek,hogy jobbak legyenek az éjszakáink.
2013. júl. 29. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha felébred mitcsinálsz vele??
2013. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó a fekhelye neki.

Amatracot cseréljétek ki azzal ami a nagyinál van és nézzétek meg, hogy ott alszik-e.

2013. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy az ágy/matrac nem jó, vagy a szüleidnél hüvösebb/párasább a szoba levegöje.
2013. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az anyuméknál utazóágyban alszik gondoltam már én is rá hogy elhozom tőlük.Ha felébred amúgy iszik 1pici vizet és vissza alszik.
2013. júl. 29. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen hozd el az ágyat és aludjon ott egy hétig. Akkor már látszik, hogy csak véletlenül aludta át ott az éjszakát, vagy tényleg az ágy a gond.
2013. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy ott csend van vagy külön szoba vagy épp az hogy egy szobában vannak vele? Ezek mind gyerek függő dolgok, van olyan baba akit zavar a közös szoba ha járkálnak melette van olyan baba akinek épp az kell hogy ott legyenek vele. Gondold végig ezeket az eshetőségeket is.
2013. júl. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindkét helyen lényegébe ugyan az van egy szobába alszunk a kicsivel az anyuméknál is ugyanúgy a hálószobába van a kisfiam.
2013. júl. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!