Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól alszik párnán a...

Mikortól alszik párnán a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
Az én fiam 10 hónapos múlt. Semmi nincs a kiságyába, csak egy pléd, amivel takarózik. Mikor kellene "rászoktatni", hogy párnán aludjon? Elég majd csak, ha nagy ágya lesz, nem pedig a rácsos kiságy?
2013. aug. 30. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell rászoktatni, hogy párnán aludjon, a gerincnek sokkal jobb a vízszintes fekvés, a fiam 5 éves, a lányom 1, de nincs párnájuk és nem is szeretném, hogy legyen, én is csak egy hasonalvós Ikea párnán alszom ami kb.3 cm. Miért szeretnéd a párnát?
2013. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem nagyon sokat buktak a gyerekek babaként, pláne ha nem volt párna a fejük alatt. Igaz, csak 2-3cm, de már ettől is javult a dolog. A 2és fél évesemnek még mindig csak az a párna van, a 6 évesemnek már egy kicsit magasabb, 3-4cm lehet, a 7 évesem nagypárnán alszik, de az is a laposabb fajta.

2013. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
3 éves kortól kicsi laposon 5 évestől ikeás hason alvós párnán ez eléggé lapos.
2013. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 éves kora alatt nem javasolta a védőnő nekünk, akkor is csak vékonyat. De a lányom 22 hónapos, nem alszik párnán, kidobja.
2013. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!