Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit akszik 3 hónapos babátok?

Mennyit akszik 3 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Lehet valamit rosszúl csinálok és már nincs annyi alvásigénye.este fél10 től alszik reggel 7-fél 8 ig éjszaka 3 kor felkel enni anyatejes.délelött 2-3 órákat alszik egy huzamban és rwggeli után hamar vissza alszik.úgy vettem észre 2 etetés közt (4 óránként eszik)másfél órát van fent ritkán 2 . De mostanában mikor altatom (ringatni kell) sírdogal keveset.de elalszik.most akkor nem akar még elaludni vagy mi lehet a gond?akkor gondolom hogy álmos mert máshogy gőgicsél,panaszkodva és van hogy hisztizve sírdogál.Nem akarom megvárni mikor már rettentő almos nehogy aztán azért ne tudjon aludni.vagy két etetés között mennyit kéne aludnia?
2013. nov. 22. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is anyatejes, most múlt 3 hónapos. Ő is másfél- 2 órát bír ébren lenni. Reggel 9-kor felkel,eszik és fél 11 körül már vinni kell vissza lefektetni. Alszik úgy délig, és 2 körül megint le kell fektetni. és így tovább... éjszaka ő is 1-kor és 6-kor kel enni. Amúgy szerintem azért sirdogál mikor altatod mert fáradt. Szerintem jól csinálod!
2013. nov. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ami az alvás részét illeti. Szerintem rengeteget alszanak a kisbabáink :-), szerencsére. Védőnőm felkészített hogy ez lassan csökkenni fog. Én is megvárom amíg panaszosan gőgicsél, akkor tudom hogy "szól", hogy álmos.
2013. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!