Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 honapos kislanyomat hogyan...

4 honapos kislanyomat hogyan tudnam legalabb este 11-kor elaltatni?

Figyelt kérdés
Mar mindent megprobaltam enekeltem neki, ringattam stb de ejfel elott nem hajlando aludni. Delelott alszik egesszen 11 oraig, nem tudom mit tegyek, hogyan tudnam legalabb 11-kor elaltani? Kerlek csak azok irjanak akiknek volt hasonlo problemaja. Ja es a legnagyobb baj talan az, hogy este 8 korul alszik egy felorat. Akarmit kiprobaltam ki nem tudtam az esti szunyat kiiktatni.

#éjfél #alatas
2014. jan. 15. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reggel ébreszd korábban.
2014. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ird le az egész napos alvásokat, mikor mettöl meddig laszik kb. általában abban van a gond azért csuszik el a napirendjük.
2014. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha eliromaz alvasi idejet, mi tegyek utanna?
2014. jan. 15. 14:16
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha leirom az alavasi idjet...Bocsi nagyon faradt vagyok a keves alavas miatt, mindjart irni sem tudok. Delutan alszik 2 orat, estefele 1et es 8 korul egy felorat. Ha felebresztem reggel nem fogja nappal beptolni a kiesett alavast?
2014. jan. 15. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Osztd meg velünk!
2014. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keltsd fel 10-kor, és aztán próbáld meg tartani a megszokott alvásait, csak mindegyiket egy órával korábban. Pár nap alatt át fog állni. Aztán odébb tolhatod még egy órával.
2014. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom is hasonló volt. Rendszerint hajnali 1fel 2-kor aludt el, és délelőtt 11 kor kelt.


Mi a titka, hogy hamarabb aludjon?

Egyszerű! A fürdetésben legyen rendszer, kapcsolja össze a két dolgot, fürdés után alvás! Az ágyból nem veszed ki, max visszamész mikor sïr 1-2 oerce, cumit adsz neki, vagy megnyugtatod egy két szóval, ahogy szoktad. Kivenni ne vedd ki.


Másik.

Csodát ne várj, egyik napról a másikra nem fog menni kb 1-2 hónap a siker.


Fürdesd Este 10-kor, fürdés után nagy evés és fektetés.

Ezt csináld 1 hétig.

Vidd le a fürdetés 21:45-re 1 hét után...

Aztán 21:30, majd 21:00.

Ne egyik napról a másikra, hidd el észreveszi!


Az én kislányom 3 és fél hónapos, ezzel a módszerrel 10:30kor alszik. Igaz mi hajnali 1:39-ról infultunk, szóval ez nagy eredmény!


Hidd el, így a jó! Lényeg: a fürdetés

2014. jan. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a fürdetéssel még most is gondok vannak, pedig már 4 éves a lányom. Ő felpörög a fürdéstől, utána kb. 2 órán keresztül nem tudom elaltatni, akármit csinálok.

Persze lehet, hogy nálatok bejön.

Annak idején nekem is ilyeneket tanácsoltak, próbáltam szép lassan előbbre hozni az esti altatást, reggel korábban ébreszteni, de nekem nem sikerült. Ha 8-kor elaludt este, tuti, hogy felébredt egy-másfél óra után, és akkor hajnali 3-ig nem is aludt vissza. Mióta nem alszik napközben, és oviba is jár, azóta alszik este 10-től reggel 7-ig.

Próbáld ki, amiket az előzőek írtak, de ne ess kétségbe, ha nem sikerül. Nálunk csak az idő oldotta meg a problémát.

2014. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Az előtted író vagyok!:-) igen, sajnos tanácsot mindenki a, de senkinek sem ugyanaz a gyermeke:-) nálunk bevállt a fürdetéses sztori! Bár, én nem ébresztettem soha. Max, mikor tudtam hogy 1 óra múlva fürdés van és már álmos volt, nem hagytam aludni! És etetni is úgy szojtam, higy teli pocakkal teszem le.

2014. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszi, kripobalom
2014. jan. 15. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!