Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kérdésem a következő:Lányom...

Magic9 kérdése:

A kérdésem a következő:Lányom alapvetően nem rossz, de ha alvásra kerül a sor. Az anyja nem tudja elaltatni, se este, se napközben. Veri magát, ordít, sír, ellenkezik. Van valami jó módszer erre? Hogy lehetne simán elaltatni őt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 14:41
 1/3 Gabi86 ***** válasza:
mennyi idős?mindig ezt csinálja vagy csak most kezdte el?hogy altatod?
2014. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
8 hónapos és most kezdte el.Változó.Van,hogy ölben,van,hogy csak simán mellettünk az ágyon.Ordít,veri magát,még elalszik,kell vagy 2 óra
2014. jan. 25. 18:06
 3/3 Gabi86 ***** válasza:
nem akar aludni,próbáld később altatni.biztos hogy álmos?én szoktam még hagyni neki hogy játsszon a szobájában félhomályban és mikor látom hogy álmos akkor szoktam altatni.ez egy kis hiszti.van napirendetek?mert abból is tudhatja mi mikor következik és úgy könnyebb.
2014. jan. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!