Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elalszik akkor is, ha nem álmos?

Elalszik akkor is, ha nem álmos?

Figyelt kérdés
Kislányom néha feltűnően sokat alszik. Már arra gondoltam, hogy csak azért alszik el, mert ölben vagy, mert énekelek neki. Vagy olykor csak unalomból. Lehet hogy többet "altatom" mint amennyit aludni szeretne?
2014. febr. 28. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy az a gyerek, amelyik nem fáradt, az nem alszik el. Mennyi idős a kislányod és mennyit alszik?
2014. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kislányod? Egyébként szerintem ez teljesen normális. Lehet, hogy éjszaka nem alszik jól. Amíg kicsi, mozog eleget, egészségesen táplálkozik, addig biztosan minden rendben. :-)
2014. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 hónapos. Éjjel elég sokat alszik. Kb este kilenctől reggel hatig. Közben 2 alkalommal kel fel enni, általában 5-10 perc és újra alszik (ritkán van, hogy éjfélkor még egy órát ébren van). Aztán reggel hattól ébren van kb 4 órát, majd alszik 1-2 órát. Aztán megint kb 2-3 órát van ébren és fél órát alszik. Aztán megint játszik 2-3 órát, egyet alszik és aztán kilenc körül elalszik.
2014. febr. 28. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Teljesen normális egy ekkora babától ennyi alvás.
2014. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és általában szopi közben is elalszik 5-10 percre. És séta közben szinte végig alszik. Ma pedig egész nap olyan kis "lassú", nem ficánkol annyit, mint szokott, ásítozik, el-elszundít.
2014. febr. 28. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen normális. :-)
2014. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
teljesen jól alszik, bár én személy szerint picit sokallom a fentlét idejét. 4 órát fent tud lenni egyhuzamban, nyügösködés nélkül?
2014. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Reggel simán bírja. Általában kilenc körül rottyant egy nagy adagot, ami után az egyszerűség kedvéért leszoktam alulról mosdatni vízzel a kiskádban. Ezt nagyon élvezi, imádja a vizet. És utána szokott enni, majd elaludni.

Ha meg kicsit nyűgösködik akkor eszik és cicin pihen pár percet. De ha le akarom rakni felkel és megint játszani van kedve.

2014. márc. 1. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem ez egyáltalán nem tűnik soknak, sőt(!)


9-től 6-ig az csak 9 óra. Én babám 12 órát (8tól 8ig) aludt éjjel ennyi idősen (Persze többször felkelt)


És 4 órát még most 8 hónaposan is csak éppenhogy kibír ébren.

Szóval ezen egyáltalán ne aggódj, szerintem abszolut nem sok ez, nekünk jóval több volt.

2014. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!