Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hol lehet megvenni Vida Ágnes...

Hol lehet megvenni Vida Ágnes Suttogó című könyvét?

Figyelt kérdés
Tud ebben valaki segíteni?Megköszönném.

2014. júl. 11. 04:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könyvesbolt pl:Alexandra vagy internet rendelés...
2014. júl. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tacy Hogg: A suttogó titkaira gondolsz?? bármelyik könyvesboltban megkapod, sőt a régebbi verziókat pdf-ben is megtalálod a neten.
2014. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vida Ágnes könyvei és a Suttogó szerintem különböző könyvek
2014. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem kicsit.
2014. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ági akkor csak csippentett az eredeti Suttogóból?Ő nem írt akkor ilyen címmel könyvet?Bocsánat,de nem nagyon ismerem a könyveit,csak egy ismerősöm szeretné megszerezni
2014. júl. 11. 09:00
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Vida Ági nem alkalmaz ilyen módszereket, úgy tudom a Suttogó arról szól röviden tömören hogy hagyjuk sírni a babát!
2014. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ja, előző vagyok...


akkor én is elnéztem, én a Tracy H. féle könyvre gondoltam.

amiről te írtál, azt nem ismerem.

akkor válasz stornó :)

2014. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

rosszul tudod, a suttogó pont arról szól, hogy ne hagyjuk sírni a babát.

Az a ferber módszer, amire te gondolsz...

2014. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha engem kérdezel,a suttogó nevetséges baromság.

Húzzuk be a függönyt 15.20-kor,hadd higgye,hogy este van,ma 15.45-kor húzzuk ki,és legyünk hangosak,mert most fel kell kelni.majd ismételgessük ezt még párszor.

A hat hónapos babát tegyük időnként bilire,hadd szokja.

És még egy rakás ostobaság észosztó stílusban.

2014. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg sok hasznos dolgot tanácsol! Sokan kisarkítják és nem akarják érteni a tényleges lényegét a könyvnek. Pl. ez az időpontos dolog nem is így van. Igaz van példaképpen ilyen táblázat a könyvben, de kihangsúlyozza h nem kell órát nézni, n napirend nem menetrend és nyíilván nem kell pontosan tartani. Ajánéott időponokat ír, amelyek támpontot adnak addig, amig be nem áll a napirend.

A biliztetés sem éppen így van. Külünszedve leírja az aelőnyeit és hátrányait a különböző korban kezdett biliztetésnek. Általénos tévit benne ez az órahúzásos dolog is, azt is egy speciális esetben ajánlja.


Nekem nagyon tetszett a könyv, több gyerektípuson (és szülőtípuson)keresztül fejt ki egy-egy promlémát. Mindkélt gyerekemnél bevált. Vida Áginál is utána olvashatsz, sokszor idéz a könyvből és sokszor tanácsolja azt, ami a könyvben van, mindemellett azt is leírja melyik az a rész amivel nem ért egyet.

El kell olvasni, mindenki döntse el maga h számára hasznos-e.

2014. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!