Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ilyenkor mi történik?

Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapos lesz. Kb hat hetes korától jól aludt, este letettük, egy-két perc mormogás után elaludt.


Mostanában kezdte azt (főleg nappali alvásra jellemző), hogy egyértelműen látszik rajta, hogy álmos, de 5-10 percig sztrájkol, mielőtt elaludna.

Azt se tudom eldönteni, hogy sírás-e egyáltalán, mert jókedvében is szokott olyan hangokat kiadni, mint amikor élveboncolnak valakit (hörgés, vonyítás).


Eleinte bementem ilyenkor, akkor azonnal vigyorra váltott és felnyomta magát. Aztán inkább kivártam, mert nem volt meggyőzően kétségbeesett, ilyenkor 5-10 perc hörögve vonyítás után hirtelen csend van és alszik 2-3 órákat.


Mi a fene ez?


2015. jan. 8. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Te azonnal elalszol, ahogy lefekszel???

Na látod, ő sem. Álomba szórakoztatja magát. NE menj be hozzá ilyenkor.

2015. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ó, ilyen van. Ne menj be, altatja magát.
2015. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy milyen hangot és miért ad ki, azt nem tudom, de örülj h 10 perc alatt elalszik, mert az én fiam akármilyen álmos is, ált. 20-30 perc, mire elaltatom. És ott kell lennem. SOha nem aludt el egyedül.
2015. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hangkiadás nagyon határeset a "poénból ordítok és hörgök" és a "meggebedek, annyira fáj" (pl oltás) hang között. Ezért voltam eleinte tanácstalan.

De miután azonnal vigyorra váltott, feltételeztem, hogy nincs gond.

2015. jan. 8. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell bemenni. Szépen elaltatja magát.
2015. jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!