Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagyon szörnyű, hogy míg a...

Nagyon szörnyű, hogy míg a pici alszik az idő alatt elszaladok a nagyobbikért az oviba?

Figyelt kérdés
15 hónapos a pici és sokszor annyira rosszul jön ki az alvás, hogy pont akkor alszik, mikor mennem kellene a nagyért az oviba. Bizony néha úgy szaladtam el, hogy a kicsi aludt, úgy gondoltam, hogy ha fel is ébred akkor a kiságyban baja nem lesz, nem ránt magára semmit, nem esik ki, így ott mertem hagyni. Mikor a barátnőm ezt meghallotta szörnyülködött, hogy ő bizony nem tudná otthagyni, nem is érti, hogy én hogy merem, ő igyekezne úgy altatni, hogy jól jöjjön ki. Én is igyekszem, legtöbbször sikerül is, csupán 4-5 alkalom volt szeptember óta, hogy így kellett megjárnom az ovit. De a barátnőm szerint ez nagyon gáz, nem kellene magára hagynom még arra a 15 percre sem.
2015. jan. 19. 14:46
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2015. jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon!!
2015. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%

Igen,nagyon szörnyű!Soha nem tennék ilyet!

El se tudom képzelni,hogy mondjuk te kilépsz a kapun,ő meg valamire felébred és még haza nem érsz,15 percig torka szakadtából sír... szegénykém.... :(((

2015. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon gáz igen. Soha nem tettem ilyet.
2015. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg nagyon gáz, ráadásul nagyon felelőtlen vagy. Abba nem gondolsz bele h a mondjuk veletek történik vki akkor az a kicsi ott lesz órákig egyedül, ordít, sír, fél. Elmész a nagyért de vmi miatt kórházba kell rohanni akkor mit teszel? Vagy ne adj isten de elütnek?! Rosszul lesztek nem tudtok hazajutni gyorsan. Kigyullad a ház, kimenti meg a gyereket? 1000 dolog van ami miatt ez óriási felelőtlenség.



Én annyira nem merem magára hagyni h levigyem a szemetet.

2015. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
74%

Nee! Ez most komoly? :O

Soha nem hagynám egyedül a gyerekem! Fiam most 16 hós (ők már azért nem olyan picik), eszembe nem jutna, hogy itthon hagyjam egyedül! Vagy picit később mész a nagyért, vagy ha álmosodik a kicsi, akkor felöltözteted és elmentek sétálni/játszótérre aztàn felszeditek a nagyot! Azért vannak lehetőségek!

2015. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is gáz.

Bár éppen tegnap voltunk a férjem nagymamájánál, aki 92 éves, és mesélte, hogy a háború után mikor kaptak lakást, csak úgy kapták meg, ha elvállalja a házfelügyelőséget.

Picike volt akkor az első gyereke, néhány hónapos, és mondta, hogy 13 (3 vagy 4 emeletes ház) lépcsőházat kellett minden nap kitakarítania, és addig egyedül volt otthon a baba. Azt mondta, borzasztó érzés volt otthagyni, mikor sírt a baba, sírt ő is, de nem tudott mit csinálni. Volt olyan is, hogy a 3 éves gyerek volt egyedül a lakásban.

Én azon csodálkozom, hogy túlélték, nagyon nagy szerencse, hogy nem történt komolyabb bajuk.

Nekem még hallgatni is szörnyű volt :(.

2015. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
57%
Ha ne adj' Isten történik vele valami, akkor csúnyán megütöd a bokád, azt ugye tudod? És ahogy már írták, hogy van szíved otthagyni, mi van ha felébred és sír? És amúgy is millió veszély van, mi van ha félrenyel, vagy tűz üt ki? Ezekbe belegondoltál már? Vagy téged elüt egy autó vagy rosszul leszel és nem tudsz hazamenni? Hogy lehet valaki ilyen felelőtlen? Anyósékhoz se szaladok le, ha alszik a kicsi, pedig itt laknak alattunk. Eszembe sem jutna.
2015. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
86%

Gyereket maximum úgy hagyok magára a kiságyban, hogy bébiőrrel a zsebemben kimegyek a lakásból. Így egy perc alatt visszaérek és hallom, ha gebasz van.


De legyen csak annyi, hogy kidugja a lábát a rácson és megfordul és ezzel beszorul/eltörik a lába, vagy hasonló. Ráadásul ne legyeél teljesen biztos benne, hogy nem tud kiszökni a kiságyból, láttam én már nagyon furfangos gyerekeket, simán felhúzzák magukat a rács tetejére és onnan átbillennek.

2015. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
83%

SOHA nem hagynám magára, 15 perc rengeteg idő hogy történjen valami, akár vele, akár veled.

A 3. lakunk, eddig 2x volt olyan hogy lerohantam a kapuba valamiért míg itt hagytam, mindkétszer kettesével szedtem a lépcsőket le-fel...

2015. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!