Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vigantol csepp-ek (D vitamin)...

Lili76 kérdése:

Vigantol csepp-ek (D vitamin) és a babák éjszakai alvása, ki mit mond erre? Befolyásolhatja?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A vitaminokra egy általános szabály van állítólag, hogy reggel kell beadni, bevenni, mert hatással van az alvásra. Ha reggel adod szerintem nincs hatással, de ha este adod akkor lehet.
2015. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este adom és adtam mindig a fiamnak, nem okozott gondot az alvásban. 2 éves
2015. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én össze vissza adom, amikor belefutok az üvegbe és a gyerek is a közelben van épp. Semmi nem zökkentette ki eddig a f8-reggel7 közötti alvásából, pedig 2 hónaptól tartja és 1 éves. Szerintem nem függ az alvás a Vigantoltól.
2015. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolja. Bár én reggel adom, de nem ez miatt, hanem mert akkor van eszembe.
2015. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, most, hogy mondod, gondolkoztam ezen akkoriban, mintha az esti d vitamintól jobban aludt volna...
2015. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy befolyásolja, én is vacsihoz adom, átalussza az éjszakát.

Próbáld ki hogy reggel adod egy darabig, aztán meglátod változik-e valami.

2015. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fürdés után adom. Szerintem nem befolyásol.

A gyerekorvos azt mondta, hogy nem kell minden nap adni, lehet hetente 1x is az egész heti adagot. Kérdezd meg az orvosotoktól, és próbáld ki, akkor meg tudod figyelni!

2015. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én megpróbáltam minden napszakot, de az én kislányomat görcsölte, így más D-vitamint kellett keresnünk. Azóta semmi gond, bármikor adom :)
2015. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!