Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2hónapos múlt a kisfiam. Eddig 6-kor fürdés, evés és 7-kor már aludt. Kb. 2 hete elalszik evés közben és rá 10 percre kel és 9körül tudom csak nagy nehezen vissza altatni (de ehhez általában sírás is jár...) másnál is volt ilyen? Van valami trükk amivel könnyen el lehetne altatni sírás nélkül? Miért változtathatta meg a megszokott alvás időt?

2015. jan. 31. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, de én nem próbáltam meg mindenáron visszaaltatni. Ahogy nőnek úgy lesz kevesebb az alvásigényük. ő még akkor nem fáradt, nem álmos, ne akard mindenáron elaltatni. ha látod rajta hogy álmos akkor próbáld meg elaltatni (ha ez csak 9 körül van, akkor akkor van).
2015. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyétek át a fürdetést későbbre.
2015. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!