Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másfél évesen aludhat úgy ott...

Másfél évesen aludhat úgy ott a kislányom a nagyinál, hogy nem sűrűn vagyunk ott, és még soha nem aludt mással, csak velünk?

Figyelt kérdés

Kislányom most lesz másfél éves.Sokszor kacérkodtam már a gondolattal,hogy milyen jó lenne 1-1 éjszakára otthagyni anyukáméknál a gyereket,de eddig még sosem "vitt rá a lélek".....Eddig sosem aludt máshol,illetve ragaszkodik az esti és az éjszakai szopihoz.Még délben is arra alszik el.

Ezzel csak az a baj,hogy ha nem kap cicit,akkor hisztizik,és nagyon sír.

Most lenne lehetőségem otthagyni éjszakára,de párommal nem tudjuk,mit csináljunk.

Szerintetek hogy viselné a gyerek?Hasonló tapasztalata volt valakinek?


2015. ápr. 3. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyértelmű, hogy rosszul viselné. Én is sokáig szoptattam, az esti nagyon fontos volt mindkettőnek, a harmadik 11 hónaposan már nem kérte. Tehettek próbát, ki tudja.
2015. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Túlélné, természetesen, de rettenetes éjszakája lenne. Tuti, hogy nagyon megviselné. Mi gyermekünk is ennyi idős, megértelek, hogy jó lenne, de ennek még nem jött el az ideje. Majd később, amikor fel is fogja hogy miért hagyod ott valahol. Addig használd ki az időt, és kicsit szoktasd jobban össze a nagyival.
2015. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az ötlettel van a gond, hanem a kivitelezéssel, ezt nem így kell(ene) elkezdeni. Első körben a nagyi menjen hozzátok, játszon vele, pár órára maradjanak kettesben, sétálni menjenek el kettesben, stb. Aztán jöhet az, hogy inkább a nagyi jöjjön át éjszakára, ti meg elmentek moziba, vacsizni, akármi. Aztán ha a gyereknek is tetszene jöhet az, hogy aludjon a nagyinál.
2015. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyerek még ennyire ragaszkodik az esti szopihoz is,semmiképpen nem hagynám ott.Majd megérik erre is.Ki előbb ki később.Megértelek egyébként,nekem egy 2,5 valamint egy egy évesem van.3 éve nem mozdultam ki sehova szórakozni.Nekem is szopizik még a kicsi.Egyszer majd könnyebb lesz...
2015. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!