Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek meddig van fent evés...

Nektek meddig van fent evés után a 3hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Nekem kb 1,5 órát van fent.Azt tudom hogy nem tudnak még sokáig fenn lenni meg hogy az alvás fontos az idegrendszer fejlődéséhez.Van olyan hogy egyik meg sokat van fenn.

#alvás #fennt lét
2015. ápr. 6. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 1,5 órát bír nyügi nélkül, és a barátnőmé is, úgyhogy ez teljesen rendben van.
2015. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én 3 hónapos babàm is kb. Màsfél, max. 2 óràt. Esti lefekvés elött többet.

A tiétek mennyit alszik egy ilyen màsfél óràs ébrenlét utàn?

2015. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
örülj neki enyém ennyi idősen egész nap össz 1 órát aludt. nagyon nehéz időszak volt mivel játszani még túl pici volt egész nap dajkálni kellett. Kb 6 hónaposan javult meg 2-3 órára a nappali alvása. De egy 3 hónaposnak alapból még 4-5 órát aludnia kellene napközben. csak hát ők nem olvassák a szakkönyveket:)
2015. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ébrenlét után kb 1-1,5 órát.Az esti lefekvés előtt nekünk is többet van fenn van hogy 3-4-et is.Olyankor megy a kínlódás mire eltud aludni mert már túl fáradt.Minden este ez van.
2015. ápr. 7. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Esti lefekvés előtti evés?

Fürcsi.... evés... alvás... szerintem átlagban félórát.

fürcsinél már azért éhes szokott lenni. A meztelenkedést és a fürcsit szereti. Öltözést kevésbé, eszik......kicsit elvan, alszik.. :)


3HósKislányApukája

2015. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!